Имено таа доби црвен џип од марката „Ренџ Ровер“ промовирајќи го во една емисија каде открива дека едвај чека да го положи возачкиот испит.

Објавил: Владо Марин | 10 февруари, 2020 7:48

АНАСТАСИЈА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ: Ќерката на Цеца полу гола, објави провокативна фотографија(ФОТО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Ќерката на Цеца објави секси фотографија на Инстаграм и ги почасти фановите со провокативно издание.

Анастасија Ражнатовиќ отпатува со својот дечко во потоплите региони, а како дестинација го избра Тајланд.

Ќерката на Цеца објави секси фотографија на Инстаграм и ги почасти фановите со провокативно издание.

Анастасија ја објави фотографијата на својот Инста-Стори облечена во бикини, а при тоа што позираше на страна, се чинеше дека е сосема гола.

Таа ги потенцираше голиот задник и разголените гради. Може да се види дека младата Ражнатовиќ цел ден се сонча и ужива во топлите денови. Додека нејзината мајка Цеца и снаата Богдана го загреваат шпоретот додека печат палачинки, Анастасија ужива на оваа егзотична дестинација преку целиот ден.

Неодамна Анастасија иако се уште нема положено возачки испит од својата мајка доби скапоцен подарок.

Имено таа доби црвен џип од марката „Ренџ Ровер“ промовирајќи го во една емисија каде открива дека едвај чека да го положи возачкиот испит.

-Учам за возачката, наскоро имам теоретски испит. Ова е мој автомобил ми го купи мајка ми како мотивација, но имав многу обврски околу албумот, па никако не можев да положам за возачка. Се надевам дека ќе го завршам сето тоа во 2020 година, вели Анастасија.

Таа открива дека нема проблем да се вози со такси.

Нејзиниот брат Вељко инаку мисли дека таа ќе биде очаен возач.

-Брат ми стално ми вели дека ќе бидам најужасниот возач на светот бидејќи немам никаква координација, но мислам дека добро ќе се снајдам, вели таа.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Поранешната министерка за одбрана Радмила Шекеринска наполни 50 години.

Шекеринска не ги крие годините, напротив, вели дека се прекрасен подарок, а најмалку од се само бројка.

Радмила Шекеринска наполни 50 години

Поранешната министерка за одбрана Радмила Шекеринска наполни 50 години. Шекеринска...

Целата историја на Европа е поврзана со Македонија, затоа Европа ја подели Македонија во 1913...

Черчил за нашата држава: Целата историја на Европа е поврзана со Македонија, затоа сите ја негираат

Винстон Черчил е еден од поважните политичари на 20 век. Најпознат е по неговата улога...