Изгубена и хистерична, Ана Камчева е во поход на медиуми, нуди пари и други можности и привилегии за сите медиуми кои упорно ја објавуваат сторијата за нејзината сексуална историја со кумот Сашо Мијалков.

Објавил: Катерина Крстиќ | 19 октомври, 2019 20:44

Ана Камчева нудела пари за да ги сокрие секси- разговорите кои ги водела со кумот Сашо Мијалков?

Фото/Текст извор: ©магазин.мк (Фото: Телеграф)

Уште еден скандал одекна во јавноста откако пред неколку часа новинарот Зоран Буревесник и порталот Доказ.мк објавија дека Ана Камчева, сопругата на бизнисменот Орце Камчев била во тајна врска со Сашо Мијалков.

Фејсбук статусот на Зоран Буревесник каде открива дека Ана Камчева имала тајна врска со кумот Сашо Мијалков

Изгубена и хистерична, Ана Камчева е во поход на медиуми, нуди пари и други можности и привилегии за сите медиуми кои упорно ја објавуваат сторијата за нејзината сексуална историја со кумот Сашо Мијалков.

Не знам кој прифатил кој не прифатил ама знам дека бомбите со жешки разговори со кумот веќе се широко распослани и спремни за лансирање во јавност. Порано или подоцна некој од странство Ел Чека ќе ги вивне во етер.

Тоа само ќе ја убеди мама Ратка дека не станува збор за силување туку за врела љубовна врска.

Останува само прашањето како Орце и со кои пари и на кој начин ќе побара да си ги симне роговите што му ги има набиено белата вдовица. Со развод не бива, оти развор во овие околности не е можен, пишува тој на својот Фејсбук профил…

 

 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Фејсбук

Читам и слушам дека незапирливо продолжува вербалната агресија на Бранко Тричковски, неговата експлозивна манифестација на патолошката омраза кон Милчин, кон мене и кон многу други што не ја споделуваат срамната апологија на власта и што не му се поклонуваат (до небо) на фронтлајнерот на пропагандата на Зоран Заев.

Героски: Непроценлив е придонесот на хејтерот Тричковски за препознавањето на вистинската, авторитарна природа на Власта

НЕПРОЦЕНЛИВ Е ПРИДОНЕСОТ НА ХЕЈТЕРОТ БРАНКО ТРИЧКОВСКИ ЗА ПРЕПОЗНАВАЊЕТО НА ВИСТИНСКАТА,...

-да не беа глумците и македонскиот етнос, носии и музика филмот ќе беше класично фијаско, единствено вредеше насмевката на аутистичното дете Кире на крајот.

Панчевски распали по режисерот Манчевски: Филмот “ВРБА”е реален и суров, ниско ниво на култура и негативен одраз за традицијата!

Македонија е нашата мајка и жална врба! Еве сега видовме дека може да биде машка и женска,...

Таа иронично вели дека ако треба ќе престанеме да дишеме, ама да си градите, мислејќи на тоа дека можеби е подобро да се направат паркчиња и да се посадат дрва.

Весна Бејби: И така сите ќе умреме, барем вие да си градите

Познатата македонска актерка Весна Бејби Петрушевска по информацијата дека Општина...