Тој во статусот напиша дека Тамара има срце како планина, а хејтерите се полни со омраза и злоба.

Објавил: Сара Фемина | 5 јули, 2019 22:32

БОКИ 13 ЗА ТАМАРА: „ХЕЈТЕРИ слатка ли ви е сега крвта, за мене таа е најквалитетниот женски артист во земјата”

Фото/Текст извор: ©онлине магазин

Бојан Јованоски или познат како Боки 13, застана во одбрана на својата пријателка Тамара Тодевска, после скандалот кој изби во медиумите, кога Тодевска “намерно или ненамерно„ не ја испеа во целост македонската химна.

Нејзиниот пријател Боки 13 реагираше на социјалните мрежи и напиша дека за него Тамара била и се уште ќе биде најквалитетниот женски артист во Македонија.

Тој во статусот напиша дека Тамара има срце како планина, а хејтерите се полни со омраза и злоба.

Tamara za mene bila, seuste e i ke bide NAJKVALITETNIOT ZENSKI ARTIST koj sto go imala ovaa zemja. Tamara ima srce kako planina, polno so razbiranje i ljubov za site. A ste se zaprasale li kakvi se vasite srca?!?! Polni ste so omraza, zloba, kleti ste i losi. Ete gi otkaza koncertite i SREKNI li ste sega?!?! Slatka li vi e sega krvta na sataniziranata peacka koja pred samo dva meseci go osvoi prvoto mesto od zirito na Evrovizija?!?! Ete vi krv, cicaj te krvopii nenasitni, žedni…
DRZVATA SO GODINI NI JA RASPARCUVAAT I EDNITE I DRUGITE A NA VAS DO TAMARA VI DOJDE, EEEEHHH MOI VIE !!!!
Sega mene ke me pljukate i vregate, AJDEE NA JURIIIIS VEDNAS SLOBODNO, I DA VI KAZAM PO SKOPSKI, IC NE MI CUE
P.s vnimavajte od tolku krv moze i da se otruete

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Фејсбук

Денеска во Росоман со претставници на бизнис секторот и со вработените во повеќе фирми разговаравме за справувањето со последиците од економската криза предизвикана од коронавирусот!

Филипче му измери температура на Заев: Имам температура 36,5

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев и министерот за здравство, Венко Филипче денеска беа во...

На фотографијата се гледа дека Мисајловски и останатите на средбата не ги почитуваат мерките за физичко дистанцирање, ниту пак носат заштитни маски.

(Фото) Мисајловски и Тони Михајловски без маски во кафуле во Куманово

Носителот на листа во ИЕ 2 на ВМРО ДПМНЕ, Владо Мисајловски, со кандидатот за пратеник...

Тука луѓево плачат за пет шест капки повеќе кислород и те гледаат на начин на кој стануваш ПОЧОВЕК!!
Да да борбата тука е за воздух!
Умирањето тука не е процес!

Доктор од Инфективна: Тука луѓево плачат за пет шест капки повеќе кислород!

Гоце Марков е медицинско лице од внатрешноста на Македонија, а на својот Фејсбук профил...

ќе остане запишано дека на 15 јули НАРОДОТ што тагува кога ВЛАСТОДРЖЦИТЕ слават се побунил и го урнал режимот на Заев Први Преспански, додава Силјановска-Давкова.

Силјановска-Давкова: Македонска Преспанска трагедија

Професорката Гордана Силјановска Давкова по повод две годишнината од Договорот од...