Повеќе би сакала да имам помали гради, но нема да ги ставам под нож.

Објавил: Мартин Попоски | 2 февруари, 2020 10:09

Бујни природни гради на естрадата: Овие пејачки немаат вештачки силикони(ФОТО)

Фото/Текст извор: ©Foto: Dragan Kadić, Damir Dervišagić магазин.мк

Постојат неколку дами на музичката сцена кои можат да се пофалат со прекрасно деколте, а некоја од нив се Драгана Мирковиќ, Јана Тодоровиќ, Сека Алексиќ и многу други.

Секој има различни искуства и на изненадување на многумина, некои дури размислувале и да ги намалат своите раскошни гради, поради здравствените проблеми што ги имаат.

Додека некои се обидуваат да изгледаат секси со вградување силикони, како што се Јелена Карлеуша, Дара Бубамара, Луна Џогани, Цеца Ражнатовиќ и многу други.

Драгана Мирковиќ, Јана Тодоровиќ, Гоца Тржан, Сека Алексиќ, Николина Ковач и Сашка Каран уживаат во изгледот на природните секси убавици.
Сепак, не им е лесно да живеат со бујни бисти, па едно време открија на какви проблеми биле изложени заради тоа.

Повеќе би сакала да имам помали гради, но нема да ги ставам под нож.

ДРАГАНА МИРКОВИЌ

Повеќе би сакала да имам помали гради, но нема да ги ставам под нож.

Драгана Мирковиќ се однесува за жена која освен носот не коригираше ништо друго. Бидејќи нејзините колешки ги зголемуваат своите гради, таа со задоволство би ги намалила нејзините.

„Додека некои жени фантазираат за зголемување, јас копнеам да ги намалам бујните, природни гради. Никогаш не го сторив тоа затоа што не сакав да одам под нож. Од друга страна, Тони ме сака како што сум и не верувам дека би тој сакаше да се променам “, рече пејачката.

Ако некој сака да се пофали со својата генетика, тоа е Сека Алексиќ.

СЕКА АЛЕКСИЌ

Горда за нејзината генетика. Ако некој сака да се пофали со својата генетика, тоа е Сека Алексиќ. Сепак, во една изјава, рече дека таа се подложува на козметички операции, но кога се работи за нејзините бујни гради кај неа е виновна генетиката.

ЈАНА ТОДОРОВИЌ

Тоа е неприкосновено добро, но му штети на ‘рбетот.

Од сите пејачки, Јана дефинитивно го зазема местото број еден кога станува збор за големината на природните гради.

Пејачката откри дека затоа има големи здравствени проблеми и дека додека колешките размислуваат да ги зголемат градите, таа сака да ги намали.

Пејачката откри дека затоа има големи здравствени проблеми и дека додека колешките размислуваат да ги зголемат градите, таа сака да ги намали.

“Поради големината на градите и нивната тежина, имам проблем со ‘рбетот. Сепак, ако имав операција на’ рбетот, ќе имам проблеми за обемот на градите повторно за кратко време. Според советите на лекарот, ќе бидам принудена да ги намалам градите”, рече Јана минатата година, но исто така призна дека нејзиниот сопруг воопшто не ја сака идејата.

ГОЦА ТРЖАН

Им завидувам на жени со мали гради
Гоца Тржан сака да ги истакне своите гради, но неодамна призна на Твитер дека не е лесно да се биде природно обдарено, па дури и отиде во крајности. Напишала дека им завидува на жените со мали гради.

“Понекогаш само им завидувам на жените со мали гради. Па, реков. Но, навистина, жените со мали гради немаат идеја колку се среќни”, рече пејачката, која призна дека честопати е проблем за неа да го најде вистинскиот костим за капење.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Арсовска е македонски претставник во Меѓународната стопанска комора (МКС) и избрана членка на Генералниот совет во Светската федерација на комори.

Која е Данела Арсовска жената која ќе го води Скопје – мојата среќа е мојот син!

Која е Данела Арсовска приватно?  Мајка, сопруга, ќерка, сестра. Моите пријатели...

Градоначалникот Шилегов заедно Мила Царовска, Аријанит Хоџа и Елизабета Ангелеска, денеска присуствуваше на отворањето за посетители на мини зоолошката градина – ЗОО Парк и систем за аквапоник во дворот на средното земјоделско-ветеринарно училиште „Браќа Миладиновци“ во Скопје.

МИНИ ЗОО ПАРКОТ ВО СУГС БРАЌА МИЛАДИНОВЦИ ОТВОРЕН ЗА ПОСЕТИТЕЛИ

МИНИ ЗОО ПАРКОТ ВО СУГС БРАЌА МИЛАДИНОВЦИ ОТВОРЕН ЗА ПОСЕТИТЕЛИ! Градоначалникот Шилегов...

Според информациите кои ги доставија заедно со фотографијата Груевски е во кафуле во Будимпешта, во друштво со преубава девојка која што по потекло од Србија.

(ФОТО) Груевски уловен во друштво со преубава Србинка

Колегите од веб порталот Револуционер споделија фотографија од Будимпешта каде што...