Славица Заева, сопруга на братот на премиерот Зоран Заев, Вице Заев, и мајка на Ева Заева, не ретко објавува фотографии на социјалните мрежи.

Објавил: Сара Фемина | 14 март, 2022 5:00

Ова е сопругата на Вице Заев: Славица е снаа на екс премиерот Зоран Заев(ФОТО)

Фото/Текст извор: ©гламур/Магазин.мк

Куќа целата украсена со преубави цвеќи и мачки што ќе ве освојат на прв поглед!

Славица Заева, сопруга на братот на екс премиерот Зоран Заев, Вице Заев, и мајка на Ева Заева, не ретко објавува фотографии на социјалните мрежи.

На некои од нив можеме да видиме како уживаво со своето семејство, но и дел од нејзиниот прекрасен дом.

И таа како и нејзината ќерка Ева, многу пати има објавено фотографии од нивните преубави мачки што и прават друштво кога е сама, но Славица за разлика од својата популарна ќерка, често знае да објави на Инстаграм и дел од атмосферата од нејзиниот дом.

Таа овој пат благодарение на социјалните мрежи ни откри како изгледаат цвеќињата со кои е украсен просторот во кој нејзиното семејство ги минува заедничките моменти.

ФОТО: Славица Заева

Имено, мајката на Ева неодамна ги воодушеви своите пријатели на социјалните мрежи кога во рамките на своите „Инстаграм приказни“ објави неколку прекрасни фотографии со кои покажа дека има преубави цвеќиња благодарение на кои нејзиниот топол дом изгледа како мало парче од рајот.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Поранешната министерка за одбрана Радмила Шекеринска наполни 50 години.

Шекеринска не ги крие годините, напротив, вели дека се прекрасен подарок, а најмалку од се само бројка.

Радмила Шекеринска наполни 50 години

Поранешната министерка за одбрана Радмила Шекеринска наполни 50 години. Шекеринска...

Целата историја на Европа е поврзана со Македонија, затоа Европа ја подели Македонија во 1913...

Черчил за нашата држава: Целата историја на Европа е поврзана со Македонија, затоа сите ја негираат

Винстон Черчил е еден од поважните политичари на 20 век. Најпознат е по неговата улога...