Сексот на плажа со партнерот е меѓу работите за кои сите може да мислиме дека се крајно романтични и возбудливи.

Објавил: Сара Фемина | 18 јули, 2019 10:17

(видео)ЖЕШКА СЦЕНА СО СТРАСТИ: Македонци имале секс на тераса на сред бел ден во Албанија!

Фото/Текст извор: ©онлине / магазин

Плажата дефинитивно создава големо чувство на романтика и возбуда, па поради тоа овој пар не можеше да ја сокрие страста и имаше секс сред бел ден на тераса во одморалиштето Саранда.

Сексот на плажа со партнерот е меѓу работите за кои сите може да мислиме дека се крајно романтични, страсни и возбудливи.

Ова страсно видео кое ќе го погледнете подолу се настана во јужниот дел на Албанија, поточно во Саранда. На видеото ќе погледнете како еден млад пар, има секс сред бел ден на терасата од изнајмен апартман.

Исто така и на Охридските плажи сексот сред бел ден стана “тренд”. Минатиот месец на социјалните мрежи се прошири фотографија од туристи од Полска кои имаат секс покрај плажите на Охридското езеро.

Туристите побарале да бидат оставени на плажата Лабино во стариот дел на Охрид и толку таму настанале жешките фотографии.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Секс

Додадете малку ентузијазам во ваквиот тип на секс. Ако не сте свесни, понекогаш со мало поместување на телото или аголот на пенисот, може да се достигне сексуална нирвана која ќе предизвика серија на оргазми.

6 секси пози од позади

Не е тајна дека “кучешкиот“ стил е голем фаворит на мажите, како и на голем број од...

Ако некогаш сте се запрашале дали е можно жените да доживеат оргазам без секс, па дури и без мастурбација, експертите се согласуваат: „Да, можно е“.

Како да доживеете оргазам без секс или мастурбација?

Експертите тврдат дека е можно да се достигне кулминација без „стандардна“ сексуална...

Младите љубовници не реагирале ни на децата ни на возрасните, се додека родителите не почнале да им приоѓаат!

ЖЕШКА СЕКС АКЦИЈА НА ПЛАЖА ВО ХРВАТСКА: На сред бел ден во Задар се водеше љубов!

Посетителите на главната градска плажа во Новиград, кај Задар во Хрватска, во петокот...

Истражувањата на универзитетот Нотингам покажало дека мажите што имале редовен секс во 50-тите години имаат помали шанси за развој на рак на простатата.

Утринскиот секс го крева расположението и го зајакнува имунитетот!

Ако незнаете како да го започнете денот во добро расположение, одговорот е мошне едноставен:...