Македонска хумористична серија исечок - погодете која е?

Објавил: Едмонд Бекири | 5 април, 2020 20:12

ВИДЕО -ГОЛФ ПЕТКА ЗА ГОСТИВАРЦИ САМО 7500

Фото/Текст извор: ©МРТ

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно