Сепак, вакви сцени имаше повеќе во 90-тите, а и пејачите во тоа време беа далеку поопуштени од денес.

Објавил: Катерина Крстиќ | 9 февруари, 2020 15:16

Вистински секс во видео спот- пејачот и пејачката од оваа група биле во врска – сите ја знаете оваа песна

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Оваа секс сцена од познатото видео од деведесетите многумина ја знаат напамет. Во многу видео записи, можеме да видиме секс-сцени кои, се разбира, не се ни приближно со вистински секс.

Сепак, вакви сцени имаше повеќе во 90-тите, а и пејачите во тоа време беа далеку поопуштени од денес.

Толку многу, поопуштени, што дури и сексот во едно видео беше навистина реален!

Станува збор за видео спотот за познатата песнана Моби Дик кој се уште е многу популарна, Љубоморен. Пејачот на групата Срѓан Чолиќ, неодамна откри дека тој бил во врска и со двете пејачки од групата Моби Дик – Александра Перовиќ и  Ана Станиќ, а во видеото за „Љубоморен“ жешките секс сцени се снимени со Александра.

– Бев во врска со Ана и со Александра и ова е првпат тоа да го кажам јавно. Бевме момче и девојче и го криевме тоа од јавноста. Тоа беше сериозно бидејќи ги сакав и двете, како што денеска ја сакам и обожувам мојата сопруга со која имам прекразни деца,  рече Срѓан.

На прашањето која од нив две била подобра во кревет, тој рече:

– Тие беа одлични во кревет, во зависност од тоа на која страна гледате. За помал кревет ми беше поудобно со Ана, а на поголем со  Александра. Последното нешто во животот што би направил, е да навредам поранешна девојка. Завршив со нив, но тогаш ни беше многу убаво. Горд сум на нив затоа што имаат семејства.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Секс

Колку повеќе сте возбудени, толку полесно ќе уживате во сексот. Затоа дајте си време и потполно посветете и се на предиграта додека не бидете доволно влажни и возбудени.

Уживање во сексот со голем полов орган !

Ако сакаме да бидеме искрени, секоја жена би била пресреќна со партнер чија машкост...

Станува збор за смирувачката „баласана поза“ идеална за оние кои сакаат да ја ослободат својата внатрешна сексуалност, без разлика дали практикуваат јога.

СЕКС-ПОЗА за силен оргазам на жените (ФОТО)

Во природата на човекот е да го подобри секој аспект во животот, па ни сексот не е исклучок....

Сакате да ја вжештите атмосферата зад затворени врати? Еве неколку сознанија кои ќе ви ги интензивираат возбудата и желбата за уште поголема интимност:

КАКО ДО ПОЖЕЖОК СЕКС: ДОЗНАЈТЕ ЈА ТАЈНАТА ЗА СТРАСНИ СЕКСУАЛНИ ОДНОСИ!

Сакате да ја вжештите атмосферата зад затворени врати? Еве неколку сознанија кои ќе...

Не е препорачливо да имате див секс, особено не кога жената ќе влезе во третото тримесечје од бременоста, но сепак, повеќето работи поврзани со сексот се изводливи.

Секс пози во текот на бременоста!

Замислете си дека не сте имале секс девет месеци. Но, зошто воопшто би помислувале на...