Се пофали дека одмара, ама ги покажа и нејзините атрибути

Објавил: admin@magazin | 31 јули, 2018 14:06

Дара Бубамара ги покажа огромните гради (ФОТО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Српската фолк пејачка, Дара Бубамара спаѓа во најатрактивните жени на естрадата, а нејзините облини ги воодушевуваат мажите.

Пејачката често на социјалните мрежи го покажува своето извајано тело, а со најновата слика потполно ги излуде сите.

Таа моментално престојува во Хрватска, каде во претходните денови имаше настапи, а паузата ја користи за да се сонча и да ги покаже своите атрибути.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Одмор

Економијата во голема мера зависи од индустријата и услужниот сектор. Сингапур е светски лидер во неколку области.

СИНГАПУР УБАВИНА И ГЛАМУР: Еден од најбогатите земји во светот и најлесно место за правење бизнис!

Земјата е дом на повеќе милионери по глава на жител од која било друга земја. Светската...

Хотелот е наменет за лица постари од 16 години. Ексклузивниот хотел става акцент на врвната секојдневна забава и анимација, која ги воведува младите во добра и екстра забава.

Погледнете го најлуксузниот хотел во Турција, “АДАМ И ЕВА”-БЕЛЕГ, одмор за вашите очи и душа!

Денеска ќе посветиме внимание на еден од најпровокативните хотели кои се наоѓа во...