Имено, како што јавуваат српските медиуми, експлицитното видео на пејачката станало хит меѓу затворениците.

Објавил: Весна Петровска | 22 јануари, 2020 11:51

ДАРА БУБАМАРА ЗАВРШИ ВО ЗАТВОР: Затворениците ПОЛУДЕЛЕ – стражарите не можеле да ги СМИРАТ

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Лудило во српскиот затвор, затворениците полудеа по сексипилната пејачка, Дара Бубамара предизвика вистински хаос казнено поправниот дом. Српската пејачка Дара Бубамара очигледно е сон речиси на секој маж, особено на оние кои се лишени од слобода.

Имено, како што јавуваат српските медиуми, експлицитното видео на пејачката станало хит меѓу затворениците.

-Минатата недела бев да го посетам братот, кој треба да излезе од затвор за неколку месеци. Имаме разни теми за разговор, но овој пат ме шокираше кога ме праша дали Дара се уште е не музичката сцена. Ми одговорил потврдно и му кажав дека е многу популарна. Мислев дека се шегува, но набрзо сфатив дека е сериозен. Ми повторуваше дека затворениците полуделе по неа. Призна дека ја гледал нејзината п*рно снимка и дека постојано мисли на неа. Се шокирав кога ми кажуваше што прави таа на снимката, како гола се превртува по креветот и дека сите затвореници сметаат дека е секси и мечтаат за неа, открива маж за медиумите во Србија.

Како што и самата пејачка истакна, по грешка стискајќи погрешно копче, го поставила видеото на Инстаграм. Иако брзо го избришала, веќе било предоцна.

За потсетување, Дара Бубамара пред неколку дена исто така беше во ценатрот на вниманието со нејзиното експлицитно видео.

Другарката на Дара која имала можност да го гледа видеото рекла дека тоа е вистинско ремек дело во кревет.

Сексот им бил толку добар што таа преложила да се снимат за да го имаат за спомен. Партнерот се согласил и видеото трае десет минути-раскажува нејзината другарка.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

На крајот од соопштението стои – Се е тоа музика, а музиката или е музика, или ја нема, познатото мото на пејачката.

Ова е непочитување на уметничката слобода- се огласи Јосипа Лисац по скандалот со химната!

Откако вчера хрватската пејачка Јосипа Лисац, која ја изведе националната химна на...

Пејачката до својата шеснаесетта година живее во Барбадос, но потоа се преселува во САД за да изгради своја музичка кариера, заедно со продуцентот Ивен Роџерс. Во исто време таа потпишува и договор со Def Jam Recordings после аудицијата со тогашниот сопственик Џеј-Зи.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН РИЈАНА: Сексипилната, зеленоока црнка денеска го слави 32-риот роденден

Сексипилната зеленоока црнка, Ријана денеска го слави својот 32-ри роденден. Таа е позната...

Имено бабата Цеца со нетрпение го очекува доаѓањето на свет на своето прво внуче. Иако во медиумите веќе излезе информација дека за бебето се подготвува златна колепка, и детска соба, сепак младите родители Вељко Ражнатовиќ и Богдана не сакаат да се одвојуваат од бебето, па малото бебе ќе спие со родителите, откриваат српските медиуми.

НЕМА ДЕТСКА СОБА ЗА ПРВИОТ ВНУК: Цеца откри детали од домот кој ја шокираа јавноста

Веќе одамна на големо се пишува за бремената снаа на Цеца, Богдана Ражнатовиќ која...

Уште на почетокот, житиро даде коментар дека натпреварувачот фалшира. Сепак Селимовиќ успеа да го воодушеви жирито со втората песна, па гласовите почнаа да се редат. На крајот од настапот успеа да ги освои сите шест гласови од жири комисијата.

СКАНДАЛ ВО ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД: Менторите ги уценувале натпреварувачите!

Селим Селимовиќ (26) е натпреварувач од Ниш а негов ментор е Вики Миљковиќ, а тие решија...