Тие откако го добија малиот Алексеј живеат во новата куќа, а Марина деновиве објави и неколку фотографии од кои можеме да видиме како изгелда нивниот дом.

Објавил: Валерија Петрова | 12 ноември, 2019 10:09

Дарко Лазиќ си изгради куќа – погледнете во каков луксуз живее

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Српскиот пејач Дарко Лазиќ во близина на местото каде што живеат неговите родители изгради куќа. Тој откако се разведе од пејачката Ана Севиќ со која има ќерката Лорена и им го остави луксузниот стан во Белград, се пресели во родниот Брестач каде што сега живее со Марина.

Тие откако го добија малиот Алексеј живеат во новата куќа, а Марина деновиве објави и неколку фотографии од кои можеме да видиме како изгелда нивниот дом.

Имено, новопечената мама направи видео од дневниот престој и го сподели на социјалните мрежи, па ова беше прв пат фановите да можат да видат од блиску како изгледа нивното ново љубовно гнездо.

Како тоа изгледа погледнете во продолжение:

Инаку, Дарко за време на лекувањата во српските медиуми наголемо се пишуваше дека Дарко почнал да шмрка што од оваа ситуација беше потресено целото семејство на Дарко.

-Откако се ова се случи, мајка му на Дарко нема мир, ниту на улица не може да излезе. Во селото никој не верува дека Дарко се дрогира. Тоа се Ана му намести, изјавила баба му на Дарко, Милка.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Овој месец ќе биде идеален за Лавовите, кои може да се надеваат дека ќе заработат многу повеќе од претходно. Лавовите во наредниот период може да се радваат бидејќи ќе имаат среќа со парите.

ЌЕ ИМ СЕ ПРОМЕНИ ЖИВОТОТ: Хороскопски знаци кои ќе се збогатат во декември

Месец декември е последниот од годината а според астрологијата одредени хороскопски...

Имено, Весна Змијанац и без шминка отишла на пазар, а потоа камерите на „Папрацо ловец“, а како нивниот тим вели, уловиле и неколку прекршовци.

ЗАМИНА НА ПАЗАР: Весна Змијанац уловена во ШОКАНТНО издание – но направи и грешка која е СТРОГО ЗАБРАНТА

Пејачката Весна Змијанац живее како и целиот нормален свет, а тоа докажува и најновите...

- Јас со години настапувам во Будва, така да мене тоа ми е како традиција, домаѓна атмосфера. Ќе бидам таму во свјот стан во Будва, рекла Цеца, апотоа открила кој ќе ја прегрнува и бакнува за добра ноќ.

КОЈ ВЕЛИ ДЕКА НЕ СУМ СКРАСЕНА? Цеца еднаш за секогаш го објасни својот емотивен статус! ШОК!

Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ ќе пее за нова година во Белград, а реприза ќе им...