Најбарани српски ВИП проститутки, кои црногорските политичари и нивните странски партнери ги плаќаат за секс, наводно се бившата водителка Олја Црногорац и Плејбој зечицата Божана Вујиновиќ.

Објавил: Сара Фемина | 4 јули, 2019 0:40

ЕКСКЛУЗИВНО-ЕЛИТНА ПРОСТИТУЦИЈА НА ЈАДРАНОТ: Ова се најбараните “ЈАХДИ ДАМИ”

Фото/Текст извор: ©онлине / магазин

Бивша водителка, Плејбој зечица и две ријалити учеснички, се најчести гости на црногорските политичари и нивните богати пријатели.

Најбарани српски ВИП проститутки, кои црногорските политичари и нивните странски партнери ги плаќаат за секс, наводно се бившата водителка Олја Црногорац и Плејбој зечицата Божана Вујиновиќ.

Освен нив, како што пишува српски Курир, најчести гости на јахтите и во луксузните хотели, се бившите реалити учеснички Наташа Шавија и Нина Прлја.

Михајло Максимовиќ, макрото кој е во притвор заради организација на елитна проституција во Белград, организирал обука и бизнис кусреви за елитните проститутки, како и луксузни патувања за потребни на нивните клиенти кои не жалеле пари да платат за нивните услуги. Меѓу сите нив две од проститутките покажале најмногу, и имале екстремно високи цени, а двете се учеснички на ријалити шоуто Задруга на Пинк телевизија.

Сезоната веќе почна, а спрема нивните зборови, нив ги ангажираат бизнисмени-политичари од соседните земји, но исто така и нивните странски партнери, најчесто Руси и Арапи, откри сигурен извор.
Божана Вујиновиќ, спрема нивните зборови, е една од најбараните, како меѓу Црногорците, така и меѓу нивните гости. Божана како објаснува изворот, работи за макрото Михајло Ммаксимовиќ, кој е во притвор во Белград, додека останатите 3 девојки, работат за една позната вип личност од Белград.

Многу години наназад на приморјето најдобро работат “мадам„ од Белград, како и уште неклку Црногорки. Дамите од Михајло помалку доаѓаат на Јадранот, затоа што тој се наоѓа во притвор, па веројатно почнале сами да се снаоѓаат.

“Јахта дамите” како кажуваат, ретко сами договараат секс услуга, затоа што луѓето за кои работат не дозволуваат личен контакт со клиентите. Меѓутоа, спрема нивните зборови, тие многу години работат на овие услуги и веќе сами направиле канали преку кои успеваат да се снајдат.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Секс

Градењето на возбудување и доживување на повеќекратен оргазам во еден обид дефинитивно е дел од физичката техника, но првиот чекор за ова е поставување на своите мисли и емоции во ред.

Како до повеќекратен оргазам? – Следете ги само овие пет чекори

Длабокиот оргазам зависи од опуштеноста, кога ќе го промените сравот и свеста за себеси,...

Сепак, вакви сцени имаше повеќе во 90-тите, а и пејачите во тоа време беа далеку поопуштени од денес.

Вистински секс во видео спот- пејачот и пејачката од оваа група биле во врска – сите ја знаете оваа песна

Оваа секс сцена од познатото видео од деведесетите многумина ја знаат напамет. Во многу...

Групата “Јавна соба” каде се споделуваа порнографски фотографии е избришана!

Организирање на проституција, порнографија на малолетнички во Македонија? За два дена ќе биде познато што открила истрагата!

За два дена ќе биде познато што открила истрагата во врска со случајот „Јавна соба“,...

Станија Добројевиќ, поранешната учесничка во „Задруга“, позната е по својот луксузен живот, како во Србија, така и во Америка.

(18+) КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Станија плива гола – мажите ПОЛУДЕА!

Српската старлета Станија Добројевиќ гола пливаше во базен во Турција, погледнете...