Имено, Весна Змијанац и без шминка отишла на пазар, а потоа камерите на „Папрацо ловец“, а како нивниот тим вели, уловиле и неколку прекршовци.

Објавил: Валерија Петрова | 5 декември, 2019 20:57

ЗАМИНА НА ПАЗАР: Весна Змијанац уловена во ШОКАНТНО издание – но направи и грешка која е СТРОГО ЗАБРАНТА

Фото/Текст извор: ©онлајн магзин

Пејачката Весна Змијанац живее како и целиот нормален свет, а тоа докажува и најновите фотографии на кои Весна е во опшутено издание и без грам шминка оди на пазар.

Имено, Весна Змијанац и без шминка отишла на пазар, а потоа камерите на „Папрацо ловец“, а како нивниот тим вели, уловиле и неколку прекршовци.

Весна прво, според нивните зборови, се паркирала на место резервирано за инвалиди, што е строго забрането, а потоа тргнала на пазар.

Таа на пазаарот разгледувала и долна облека, а како што велат од Папраци лов, на враќање свратила до автомобилот кој бил паркиран преку улицата, каде поминала надвор од пешачкиот премин.

Весна Змијанац важи пејачка која може да се вброи во редот на успешни музичари со богата и добра кариера. За нејзиниот приватен живот не зборува многу но сега се отвори.

Весна Змијанац раскажа анегдота од периодот „Камионџии“ и открила дека плачела на едно снимање, длабоко незадоволна од ситуацијата во која се нашла.

-Само знам дека го преплакав тоа снимање, започна пејачката.

-Тие ја сакаа Кадивка како вистинска пејачка во кафеана, а јас бев убава, млада, згодна, рокерка во душата и тие ме направија страшна. Главата како да ми беше монтирана, имав некоја огромна пунџа, тигрест фустан… Снимаме ние така, снимаме и во еден момент траба јас да седнам некому во скут, а кога се погледнав во огледало почнав да плачам, не можев да се смирам, раскажа Весна за своето непријатно искуство од снимањето.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Имено таа вели дека луѓето ја познаваат како зборлеста па поради тоа често има проблем со тоа да не биде сфатена сериозно.

Хрватската пејачка шокираше: Првиот бакнеж ми беше со Бајага!

Оваа недела во „Еден на Еден кај Жаре“ со почеток од 18:30 часот, може да ја гледате хрватската...

Одговарајќи на прашањата Лукаревска открива и дека не може без појадок. Таа открива која и била најшокантна ситуација во животот, вели кога била мала, па на филм видела како го убиваат нејзиниот татко, а тој се вратил дома жив. 

Шок беше кога го убија татко ми на филм- Сања Лукаревска одговара на 30 прашања

Директорката на УЈП, Сања Лукаревска која е ќерка на познатиот македонски актер Ѓокица...

Бојан Кариќ е член на едно од најбогатите семејства во Србија во 2007 година се ожени со Маша Николиќ, со која ги доби близнаците Тара и Теодор.

Вака изгледа поранешниот сопруг на ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША(фото)

Бојан Кариќ е син на Сретен Кариќ, а воедно и екс сопруг на српската пејачка Јелена...

- Шедам за стари денови, Морам да штедам бидејќи не знам кога ќе умрам, искрена беше Лепа, а оваа нејзината емотивна исповед ги растажи обожавателите.

НЕ САКАМ ДА МЕ ПОГРЕБААТ КАКО СКИТНИЧКА: Лепа се плаши за себе!

Лепа Лукиќ секогаш сака да има одредена количина пари за „црни денови“, за да биде...