Навистина поседува специфичната природна убавина

Објавил: admin@magazin | 23 јули, 2018 13:07

Запознајте ја ќерката на Масимо Савиќ: Невидена природна убавина (ФОТО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Масимо Савиќ со децении воодушевува со интерпретација, а сега е време да ја запознаете неговата ќерка Мирна која ќе ги освои вашите симпатии.

Мирна изгледа така што ќе ја гледате со широко отворени очи.

Има неколку причини за тоа, најпрвин поради специфичната природна убавина. Таа нејзина раскошна убавина следбениците на Инстаграм ја опишуваат со зборовите: „Слатка си како лубеница“, а Мирна не само што е убава туку има и одлучен стил, ништо помалку раскошен од нејзината убавина.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Убавина

На гала настанот присуствуваа бројни личности од политичкиот и јавниот живот, меѓу кои сопругите на нашите познати политичари.

Елизабета Пендаровска и Зорица Заева во МОДНА КОМБИНАЦИЈА, на прославата на Денот на независноста!

Вчера во американската амбасада се славеше „Денот на независноста“. На гала настанот...

Изгледа Дадар беше горд што и покрај Фатиме Фетаи која му е редовен клиент во неговото студио, дојде на шминкање и специјалната јавна обвинителка Катица Јанева.

Катица Јанева го смени личниот опис кај шминкерот Дадар ?!

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, пред нејзиното гостување во емисијата...

Во истиот овој период, поради возбудата, нејзината физичка појава е уште попривлечна од претходно, а тоа објаснува и зошто се појавуваат нови додворувачи.

Вљубувањето го менува телото на жените

Во нејзиното тело, кога сфаќа дека е вљубена, почнува да се продуцира специфичен протеин...

Сите ние постојано велиме дека Македонија е прекрасна, но голем број од нас, всушност, не ја виделе таа убавина со свои очи. Погледнете дел од убавините на нашата земја.

Погледнете ги убавините на нашата мила Македонија

На убавините во Македонија никој не може да остане рамнодушен. Во оваа прекрасна земја...