Светлана Цеца Ражњатовиќ и денеска е секси и /ешка

Објавил: admin@magazin | 15 јуни, 2023 4:44

За овие фотографии се зборува и денеска: Еве како изгледаше Цеца кога се сликаше за „Плејбој“ (ФОТО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Популарната фолк пејачка, Светлана Цеца Ражњатовиќ пред десетина години се најде и на страниците на „Плејбој“ списанието, но не заради нејзиниот изглед, туку за нејзините зборови.

Имено, пејачката во 2005 година даде интервју за ова списание за кое се зборуваше со недели.

Таа тогаш позираше за познатиот фотограф Дејан Миличевиќ. Иако не се соблече до гола кожа, кога станува збор за ова списание, фотографиите подеднакво беа провокативни.

Цеца тогаш го покажа нејзиниот сексапил, но со умерен манир. Но сепак со нејзиниот изглед успеа да ја разбуди фантазијата кај посилниот пол.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Џет Сет

Бомбардирањето на кинеската амбасада предизвика голем меѓународен дипломатски скандал. Мета на нападите требало да биде хотел Југославија и Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Цеца за време на бомбардирањето 1999 година останала жива благодарејќи на една грешка !

Светлана Цеца Ражнатовиќ, останала жива благодарение на тоа што во моментот на бомбардирањето...

Извор близок до кралското семејство за агенцијата АП потврдил дека вакцината им била дадена на кралицата и принцот Филип од матичен лекар во замокот Виндзор.

КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА (94) И ПРИНЦ ФИЛИП (99) ЈА ПРИМИЈА ВАКЦИНАТА: Имунизација на кралската двојка изведена во замокот Виндзор!

Британската кралица Елизабета (94) и принцот Филип (99) ја примија вакцината против ковид...

Исто така пејачот Радиша Трајковиќ Џани, беше брутално претепан во 2016 година пред неговата куќа во Миријево.

ПЉАЧКА НА ВЕКОТ: Саша Поповиќ ограбен, украден накит вреден 100 илјади евра

Српските пејачи и познати личности некогаш беа на мета на разбојници! Една од најголемите...