Френсис Викторија Гарсија (19)пронајдена е мртва во саботата рано утрото во својот автомобил на покривот од една гаража, пренесува Њујорк пост.

Објавил: Сара Фемина | 8 ноември, 2019 18:10

ИМАЛЕ ГРУБ СЕКС ВО АВТОМОБИЛОТ А СЕГА Е ОБВИНЕТ ДЕКА ЈА УБИЛ ДЕВОЈКАТА ВО ТЕКОТ НА СЕКСОТ!

Фото/Текст извор: ©Магазин.мк

Момче од Њу Џерси е обвинето поради убиство на девојката, која умрела во текот на грубиот секс со осомничениот на задното седиште во автомобилот.

Френсис Викторија Гарсија (19)пронајдена е мртва во саботата рано утрото во својот автомобил на покривот од една гаража, пренесува Њујорк пост.

Пред да се случи трагедијата, таа била на журка по повод Ноќ на Вештерките.

Парот отишол во паркираниот автомобил во гаражата, а во текот на грубиот секс дошло до компресија на вратот, поради што Гафни е осомничен за убиство, соопшти полицијата.

Обдукцијата утврдила дека смртта од девојката настанала од повреди на притисок на вратот. Во почетокот не било се уште јасно дали за тоа бил крив грубиот секс. Гефни и рекол на полицијата дека двајцата зеле лекови на рецепт и дека имале секс во автомобилот, кога таа ја изгубила свеста.

Документите во судот покажуваат дека тие двајца се запознале преку заеднички пријатели и разговарале преку социјалните мрежи пред него што одлучиле да присуствуваат на забавата.

Додека имале секс на задното седиште од автомобилот, Гефни ја задушил Гарсија. Кога девојката се онесвестила, Гефни го повикал пријателот да му помогне.

Ја удавив, таа сакаше да ја допирам за вратот, рекол Гефни на пријателот.

Против осомничениот Гафни ќе се води кривична постапка.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Трагедија

Пред 20 години, двегодишниот Марко, загина од НАТО бомба во сред центарот Нови Пазар во татковата прегратка, а истовремено настрада и неговиот татко Владан!

Малиот Марко(2) беше најмладата жртва на НАТО бомбардирањето: Загина во прегратката на татко му(ФОТО)

Во прегратките на својот татко Владан 31. мај 1999 година, околу 14 часот попладне, во бомбардирањето...

Новата снимка дава поинаков агол на инцидентот што ја запали Америка и открива дел од конфликтот на Флојд со полицијата, пред работите да ескалираат понатаму.

Ново видео го покажува ужасното убиство на афроамериканецот: МУ НЕМАШЕ СПАС (ВИДЕО)

Ново видео од апсењето на Афроамериканецот Џорџ Флојд, кој почина откако полицаецот...

Несреќата се случила во Церово, кај Богетиќ, кога се судриле автобус и патничко возило, по што слетале од патот.

ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА – ИМА ЗАГИНАТИ И 19 ПОВРЕДЕНИ ЛИЦА: Се судрија автобус и автомобил!

Во судирот на автобусот на компанијата „Глужица“ од Никшиќ и автомобилот, загинаа...