Тинекс МТ – Скопје поради проширување на својата дејност бара возачи со Ц категорија за територија на Р. Македонија

Објавил: Рејхан Бајрами | 24 јуни, 2018 0:14

Се бара искусен возач со ц категорија!

Фото/Текст извор: ©Магазин.мк

Тинекс e малопродажен ланец на супермаркети кој настојува на своите потрошувачи да им ги понуди најдобрите производи со врвен квалитет и одлични цени. Поради континуираниот раст и развој потребата за стручен кадар е постојана.

Тинекс МТ – Скопје поради проширување на својата дејност бара возачи со Ц категорија за територија на Р. Македонија

Нудиме:

•Динамична работна средина
•Редовни месечни примања
•Можност за развој во кариерата
•Обуки и тренинзи
•Пријатна работна атмосфера
•Работа во смени

Бараме

•Ц возачка категорија
•ССС
•Позитивен став и енергичност

Ви нудиме одлично работно опкружување, можност за постојан развој и професионално усовршување, поттик да бидете подобри, иновативни и истрајни во мисијата да се реализирате себеси и својот потенцијал.

Аплицирајте со испраќање на Ваша биографија на email:
vrabotuvanje@tinex.com.mk

 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Работа

Нови работни места ќе има и за двајца манипуланти за големите корисници, кои ќе добиваат по 16.500 денари месечна плата, како и пет насочувачи, што ќе ја имаат истата плата.

Пошта распиша конкурс -се бараат 80 работници

Граѓаните уште не се задоволни од нивните услуги, но Македонски пошти набргу ќе добијат...

Податоците на приватната агенција за вработување „АДП“, покажуваат дека овие бројки се далеку поголеми од очекуваните. Компаниите во Америка отвориле 271.000 работни места.

Нови 271.000 работни места во Америка

Американските компании во декември отвориле 271.000 работни места. Новите податоци на...

La Terrazza, елегантен ресторан сместен на само неколку метри од Плоштад Македонија, познат по автентичните вкусови на италијанската кујна, нуди отворена работна позиција:

La Terrazza бара добри КЕЛНЕРИ за добра плата!

Тие знаат дека лицето на ресторанот се нивните вработени, тие знаат дека амбиентот...