Изборни нерегуларности

Објавил: Калина Мартинска | 8 мај, 2024 9:37

Лолита Ристова – експратеничката од СДСМ фатена како поткупува гласачи

Фото/Текст извор: ©magazin.mk

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Вести