Секси убавица или чудовиште?!

Објавил: admin@magazin | 27 јуни, 2018 22:57

Марија потрошила 150.000 долари за операции, а денес вака… (ВИДЕО)

Фото/Текст извор: ©Магазин.мк

Танчерка позната како Марија Магдалена (24) од Торонто, потрошила над 150.000 долари за корекции на своето тело, a не планира да застане тука.

Таа прво ги зголемила градите, потоа усните и продолжува понатаму. Како што вели, многу е задоволна од својот изглед и конечно е среќна. Меѓутоа, нејзините фанови мислат поинаку. Тие се обидуваат да и свртат внимание на тоа како изгледа сега и дека претходно била многу убава.

Меѓу коментарите кои секојдневно ги добива, се појавуваат и навредливи, а има и такви кои и даваат поддршка.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Убавина

Кога станува збор за шминката на принцезата Дајана, нејзината поранешна шминкерка Мери Гринвел била личност која се грижела за неа дури три години.

Познатата шминкерка на славните личности ОТКРИВА: Вака се шминкаше принцезата Дијана(ВИДЕО)

Принцезата Дајана беше навистина икона на стилот, а нејзиниот up lookmak беше безвременски! Со...

На гала настанот присуствуваа бројни личности од политичкиот и јавниот живот, меѓу кои сопругите на нашите познати политичари.

Елизабета Пендаровска и Зорица Заева во МОДНА КОМБИНАЦИЈА, на прославата на Денот на независноста!

Вчера во американската амбасада се славеше „Денот на независноста“. На гала настанот...