Голема трагедија се случи денес во центарот на Лесковац, во која животот го загубија четири лица, меѓу кои и бремена жена.

Објавил: Мартин Попоски | 10 мај, 2020 16:09

МАСАКР ВО СРБИЈА- КРВ НА СИТЕ СТРАНИ: Убиени четри лица меѓу кои и бремена жена!

Фото/Текст извор: ©kurir.rs магазин.мк

Ужасното злосторство се случи во Србија на улицата Ратко Павловица, веднаш до Старата канцеларија, околу 14,45 часот.

Полицијата пронашла четири тела во семејниот дом, но сè уште не е познато дали станува збор за самоубиство и тројно убиство или семејството настрадало од убиецот.

Ужасното злосторство се случи во Србија на улицата Ратко Павловица, веднаш до Старата канцеларија, околу 14,45 часот.

ЛЕСКОВАЦ – Голема трагедија се случи денес во центарот на Лесковац, во која животот го загубија четири лица, меѓу кои и бремена жена.

Ужасното злосторство се случило на улицата Ратко Павловица, веднаш до Старата канцеларија, околу 14,45 часот. 

Еден од полицајците што влегол во куќата каде што се случила трагедијата, вели дека местото е ужасно.

 Убиството се случило во семејниот дом. Трагите на насилство околу куќата не се видливи, а никој од соседите не го слушнал пукањето.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ НАСКОРО!!

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Трагедија

Пред 20 години, двегодишниот Марко, загина од НАТО бомба во сред центарот Нови Пазар во татковата прегратка, а истовремено настрада и неговиот татко Владан!

Малиот Марко(2) беше најмладата жртва на НАТО бомбардирањето: Загина во прегратката на татко му(ФОТО)

Во прегратките на својот татко Владан 31. мај 1999 година, околу 14 часот попладне, во бомбардирањето...

Новата снимка дава поинаков агол на инцидентот што ја запали Америка и открива дел од конфликтот на Флојд со полицијата, пред работите да ескалираат понатаму.

Ново видео го покажува ужасното убиство на афроамериканецот: МУ НЕМАШЕ СПАС (ВИДЕО)

Ново видео од апсењето на Афроамериканецот Џорџ Флојд, кој почина откако полицаецот...

Несреќата се случила во Церово, кај Богетиќ, кога се судриле автобус и патничко возило, по што слетале од патот.

ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА – ИМА ЗАГИНАТИ И 19 ПОВРЕДЕНИ ЛИЦА: Се судрија автобус и автомобил!

Во судирот на автобусот на компанијата „Глужица“ од Никшиќ и автомобилот, загинаа...