Инаку, Меган е подготвена за голем број состаноци и аранжмани во Холивуд, а нејзините агенти започнаа да бараат улога.

Објавил: Сара Фемина | 8 март, 2020 19:15

МЕГАН МАРКЛ ЌЕ ЗАРАБОТИ 5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ ЗА 5 СЕКУНДИ: Еве што ја очекува!

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Меган Маркл и Хари започнаа живот далеку од кралските должности, а бројката што ќе ја заработи оваа убавица за неколку секунди е неверојатна.

Поточно, козметичката компанија, која произведува подготовки засновани на ботокс, понуди 5 милиони долари за пет секунди за настап на Меган со нивниот производ на американската ТВ серија „Костуми“.

„По повеќемесечни размислувања и меѓусебни дискусии, ние избравме годинава да направиме транзиција и да почнеме да си создаваме прогресивна нова улога во оваа институција“, се вели во соопштението. „Имаме намера да се повлечеме како ‘високи’ членови на кралското семејство и да работиме за да станеме финансиски независни, додека и понатаму ја поддржуваме Нејзиното височество кралицата“.

Инаку, Меган е подготвена за голем број состаноци и аранжмани во Холивуд, а нејзините агенти започнаа да бараат улога.

Меган, наводно, би сакала да го игра супер херојот како нејзина повратна улога.

Ова е прв пат Меган да се врати во серијалот „Suits“ и да го оживее нејзиниот лик Рејчел Зејн, но таа сè уште не одговорила, иако не се знае дали е планирано продолжението, или 10-та сезона од серијата, чија последна епизода е емитувана во септември 2019 година.

Принцот Хари и неговата сопруга, војвотката од Сасекс, Меган Маркл, во соопштение од Бакингамската палата неодамна изјавија дека се повлекуваат од активните должности што им ги наметнува кралското семејство, дека планираат да „станат финансиски независни“ и да го „балансираат своето време“ помеѓу Северна Америка, каде што исто така ќе живеат и Велика Британија.

Во краткото соопштение кралската двојка рече дека сакаат да создадат прогресивна нова улога во рамките на институцијата.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Тој ја сподели убавата вест на социјалните мрежи и го покажа златниот прстен со дијамант со кој ја запросил саканата, со емотивна порака.

Со златен прстен со дијамант Костадин ја запроси девојката

Пратеникот и портпарол на СДСМ, Коста Костадинов ја запроси својата девојка Марија...