Не е тешко да се погоди што најмногу возбудува да имате на себе, Добро сте помислиле, точниот одговор е...ништо!

Објавил: Валерија Петрова | 14 јуни, 2019 18:44

Момците открија, што најмогу сакаат девојката да носи во кревет – одгвоорот е изненадувачки

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Во најновата анкета биле прашани 13 мажи што најмногу сакаат нивната девојка да носи во кревет.

Не е тешко да се погоди што најмногу возбудува да имате на себе, Добро сте помислиле, точниот одговор е…ништо!

Еве дел од одговорите кои на нас јасно ни порачуваат дека поголемиот дело од мажите се сложуваат барем за едно нешто.

– Обична маица, но голема. Мислам дека најмногу секси е да не се обидувате да го нагласувате тоа.

– Ништо, нормално!

– Нека биде удобна пиџама. Ништо не ми е посекси од жена која се чусвтвува пријатно во сопствената кожа и пиџама, нормално.

– Гаќички без градник. Тоа ми е дефинитивно најмногу секси.

– Мојата вереница ги краде моите стари ленени кошули. Кога прстанав да се лутам, мојот ормар е и нејзин, сфатив дека таа глетка ми е неописиво секси – таа во мојата полу-откопчана кошула без градник.

– Кој би сакал нешто друго освен гола жена во кревет?

– Не е премногу практично, признавам, но сакам кога девојката носи секси долна облека, тогаш се чусвтвувам посебно.

– Женски боксерки! Не знам зошто, нон тоа ми е привлечно отколку кога е целосно гола.

– Свилени кратки шорцеви бидејќи јас сум тип кој се пали на нозе и задник, а тоа додатно го истакнува.

– Најдобро ми е кога е целосно гола. Наутро, кога ќе го почуствувам нејзиното тело со моето, ме разбудува побрзо од кафето.

Па девојки го слушнавте мислењето на неколку мажи останува на вас како ќе изгледате во креветот покрај вашиот сакан.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Режисерите, снимателите и главната протагонистка Атиџе на дневна основа се селат од континент на континент, со цел да подигнат некоја нова награда и да бидат поблиску до публиката низ целиот свет.

Славната холивудска актерка Џејми Ли Кертис за Медена земја: Колку перфектен филм

Славната холивудска актерка Џејми Ли Кертис на Твитер напиша дека е воодушевена од...

За нив, лажењето е едноставно полесниот начин на кој обожаваат да ги кажуваат работите, притоа создавајќи приказни за секој мал настан.

Три хороскопски знаци важат за најголеми лажливци- Лагата е дел од нивното секојдневие

И покрај тоа што нема човек што е секогаш 100% искрен во секој момент од животот, кај овие...

-Да имавме некои одредени проблеми и затоа сметавме дека најдобро решение е разделбата. Немам друго момче, вели таа.

И годи на Ирена Спасовска разделбата со Орце – таа објави ЖЕШКА фотка

Фолк пејачката Ирена Спасовска и нејзиниот долгогодишен партнер, новинарот Орце Гелевски...

Во остриот вовед на „Globe and Mail“ велат дека планот на кралскиот пар да се пресели во земјата на јаворскиот сируп и хокејот можат да кршат закони кои си ги почитува некогашната држава, со кои Британците управуваат, подалеку од монархијата.

КАКОВ ШАМАР ЗА ХАРИ И МЕГАН! Угледниот канадски весник остро напиша: НЕ СТЕ ДОБРЕДОЈДЕНИ ВО НАШАТА ЗЕМЈА!

Најголемите канадски весници велат дека прицот Хари и Меган Меркл не се добредојдени...