Бранислав (62) кого во Јагодина го знаат како Бориш Цвеќар, а кој бил уапсен крајот на јуни поради сомневање дека сексуално ја злоставувал својата малолетна ќерка со посебни потреби М.А (13), осомничен е дека несреќната девојка ја нудел на своите познаници за пари, а понекогаш дури и за шише алкохол.

Објавил: Валерија Петрова | 31 јули, 2019 12:33

МОРНИЧАВО ЗЛОСТОРСТВО: Ја нудел својата малолетна ќерка за шише ракија

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Бранислав А е пријавен во полиција дека во дворот на неговата куќа седат повеќе мажи кои секусално ја злоставуваат неговата малолетна ќерка со посебни потреби.

Бранислав (62) кого во Јагодина го знаат како Бориш Цвеќар, а кој бил уапсен крајот на јуни поради сомневање дека сексуално ја злоставувал својата малолетна ќерка со посебни потреби М.А (13), осомничен е дека несреќната девојка ја нудел на своите познаници за пари, а понекогаш дури и за шише алкохол.

Морничаво злостортво ја тресе Србија

Како што дознава српски Курир,овој монструозен случај е откриен по пријавата на соседте кои останале во шок откако биле сведоци на ужасната глетка во дворот.

– Го виделе голо девојчето како седи во скут ма стар маж, за кого подоцна се испоставило дека е пријател на нејзиниот татко. Во дворот имаше уште мажи, па на избезумениот сведок веднаш му било јасно дека е во прашање сексуално иживување врз детето. Веднаш повикале полиција која упаднала во дворот и заедно со таткто уапсени се уште неколку постари мажи кои биле затекнати таму, велат за српски Курир добро информиран извор.

Тој додава дека се сомнева дека Борислав напшлатувал за сексуалните услуги, што тоа ќе биде проверено откако ќе бидат сослушани осомничените.

– Колку било тоа монструозно најдобро отсликува податокот дека ќерката знаел да ја нуди и за шише алкохол. се истражува дали мажите кои ја злоставувале ги снимале сексуалните услуги со детето, поради што им се запленети мобилните телефони, вели соговорникот за српски Курир.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Балкан

Веста била објавена веднаш по силниот земјотрес кој ја погоди Албанија синоќа после 22 часот со јачина 4,5 степени според Рихтер, а со епицентар 7 километри северозападно од Валона и 20 километри од Тирана.

Излезете надвор од дома – ова предупредување направи ВИСТИНСКИ ХАОС

Лажната вест со наслов „Излезете надвор од дома, се предвидува силен земјотрес. Еве...

Токму поради своја самоодбрана студентите на Медицинскиот факултет во Софија, соседна Бугарија започнале со обука за самоодбрана и заштита од напади.

Во Бугарија воведени задолжителни часови по карате за самоодбрана од пациенти

Се почесто сме сведоци на напади врз докторите од страна на пациентите кои поради незадоволство,...

Потpecoт како што соопшти Заводот за сеизмологија на Албанија, во саботата во 16:04 часот беше во Драч со јачина од 5,8 степени по Рихтеровата скала, со епицентар во Албанија, во морето меѓу градовите Синѓин и Драч. Таа вечер најмалку 500 луѓе ја минаа ноќта во пpивремени зacoлништa.

За два дена регистрирани над 340 земјотреси во Албанија

За два дена дури 340 поcледователни зeмjoтpecи се рeгистрирани во Албанија, по зeмјoтpecoт...

На седницата на Владата одлучено е полицијата да биде на готовс за да ја контролира ситуацијата по земјотресот.

Погледнете го моментот кога започна пеколниот земјотрес во Албанија: Водителката во ЖИВО читаше вести, студиото се тресеше, а нејзиниот поглед зборува се

Најмалку 108 лица се повредени во силниот земјотрес кој вчера ја погоди Албанија, а моментот...