Врањеш после полноќ ги дувнла свеќичките, и тогаш всушност и почнала вистинската журка. После Цеца, гостите ги забавувала Наѓа Голубовиќ, која одвреме-навреме микрофонот му го давала на славеникот. А тој не само што пеел, едно време и почнал да се соблекува.

Објавил: Весна Петровска | 22 октомври, 2019 11:40

На Цеца и „плесна“ 50 000 евра, па на крај и сам си запеа, И ТОА ГОЛ! Вака слави роденеден екс љубовникот на Карлеуша

Фото/Текст извор: ©онлајн магзин

Фудбалерот Огњен Врањеш го прослави 30 роденден во друштво на пријателите и соиграчите од АЕК, во еден престижен клуб во Атина. Специјална гостинка на забавата му беше Цеца, која баш ја вжештила атмосферата.

Врањеш после полноќ ги дувнла свеќичките, и тогаш всушност и почнала вистинската журка. После Цеца, гостите ги забавувала Наѓа Голубовиќ, која одвреме-навреме микрофонот му го давала на славеникот. А тој не само што пеел, едно време и почнал да се соблекува.

 

 

Инаку, Огнен Врањеш е добро познат по секс скандалот кој и го приреди на популарната српска пејачка Јелена Карлеуша.

За потсетување, Огнен Врањеш, фудбалерот на Андерлехт и репрезентативец на Босна и Херцеговина неколу месеци беше во центарот на јавноста порад секс скандалот што изби со пејачката Јелена Карлеуша.

Токму поради тоа тој беше во големи проблеми, па Огнен решил да ангажирал обезбедување кое во чекор го следи неговото семејство, бидејќи се плаши дека некој може да им наштети.

Имено, како што пишуваат медиумите Данијела Врањеш и нивната ќерка по град се движеле со обезбедување, бидејќи добивале закани поради аферата за која зборуваа цела балканска јавност.

-На Огнен му стигнуваа закани по пат на повици и пораки, во кои непознати лица му се заканиле дека ќе му ги повредат најблиските поради деталите кои ги открива за Карлеуша. Тие времето го минуваат во Бањалука, додека не се слегне се, а откако добил закани, Огнен цело време стравува. На жена му и рекол што помалку да излегува и да води сметка за детето. Сопругата Данијела веднаш се сложила со тоа крај себе секогаш да има некој кој би и помогнал во случај некој да се обиде да им ја загрози безбеднста, бидејќи минува низ голем стрес поради се, изјавил пред неколку месеци извор близок на Врањеш.

По неколку месеци и пејачката Јелена Крлеуша реши да проговори во јавноста за тоа, таа признава дека Огенен и го уништил животот.

-Врањеш е заслужен за сиот пекол кој ми се случуваше годинава. Заради се што излезе во јавноста животот ми беше во опасност. Загрозено ми беше и семејството. Тој човек ми направи многу зла и уште и ме тужеше. Но така е во Србија, рекла Јелена и додала дека последните моменти од животот на мајка и и поминале во огромен стрес и грижи за неа.

Таа неодамна и јавно му се извини на сопругот Душко Тошиќ заради се што поминал заради нејзинара афера со босанскиот фудбалер.

-Му се воодушевувам на Душко, излезе голем господин. Така се игнорираат глувци и багра. Од него треба да се учи. Заслужи почит и големо извинување за сиот пекол кој заради мене го помина во медиумите, му порача на Инстаграм Јелена.

 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Излегување

Се повикува министерот Чулев да почне да си ја врши работата вели еден гневен читател, што е ова за едни ва важи за други да не важи законот?

ЗА НИВ ЗАКОНОТ НЕ ВАЖИ: Забавите на скопјани префрлени во вили во Сопиште, Илинден

Забавите на скопјани викендов се префрлија во луксузни вили и викендици во скопските...

Патот кон Америка, најдобриот српски тенисер дефинитивно нема да биде му досаден, бидејќи со него патува и легендарниот српски пејач Мирослав Илиќ.

Ѓоковиќ и Мирослав Илиќ заедно во авион: Ноле тргна на турнеа во САД, може ќе запее по патот!

Новак Ѓоковиќ го заврши мини одморот во Белград и замина на турнеја низ САД. Патот кон...

Христијан Мицкоски, на новинарите вчера им откри дека Новата 2020. година ќе ја пречека во Македонија, во домот на другар од детството, а додека пак премиерот Заев за Нова Година пак оди во Германија со сопругата и децата, исто така кај другар.

ЗА НОВА ГОДИНА ЗАЕВ ВО ГЕРМАНИЈА, МИЦКОСКИ ВО МАКЕДОНИЈА: Еве со кого ќе слават лидерите

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, како и премиерот Зоран Заев открија каде...