Во јавноста се шпекулира дека атрактивната плавуша е веќе шест години во овој бизнис, а нејзин макро бил уапсениот Михајло Максимовиќ.

Објавил: admin@magazin | 5 мај, 2019 1:07

“Не знаев дека е Сања проститутка- се изненадив колку е добра во кревет”- Изјава на бившиот дечко!

Фото/Текст извор: ©онлине магазин

Српскиот пејач Марко Ванила, е бившиот дечко на Сања Станковиќ, девојката која беше замешана во аферата на елитна проституција во Србија. 

Тој беше изненаден поради шпекулациите дека неговата бивша девојка се занимавала со проституција.

„Не знам дали е тоа вистина. Кога јас бев со неа, ништо не плаќав и не и бев никаков муштерија. Ние бевме во врска, рече Марко Ванила.

Тој додаде исто така дека тој и Сања се запознале во некој локал во Белград, а потоа Марко откри каква била во кревет.

Се изненадив колку е добра во сексот. Кога ќе се сетам, ни беше многу убаво и се разбиравме, заклучи познатиот пејач Марко Ванила, кој беше во врска со Сања Станковиќ, учесничка во реалното шоу Задруга, кое се емитува на ТВ Пинк.

Како што пишува курир.рс, Сања Станковиќ и Божана Вујиновиќ заработиле по 10.000 евра за една недела при посетата на Сејшели со важни клиенти каде ги обезбедил макрото Михајло Максимовиќ, најголем макро во Балканот.

Во јавноста сеуште се шпекулира за листата на дами од јавната сцена од Србија, кое ги продавале своите тела за пари.

Сања Станковиќ која моментално се наоѓа во рејалити шоуто „Задруга„ на телевизија Пинк, пред пет години од законот беше прогонувана поради проституција.
Во јавноста се шпекулира дека атрактивната плавуша е веќе шест години во овој бизнис, а нејзин макро бил уапсениот Михајло Максимовиќ.

Како се наведува, Сања на деветнаесет годишна возраст почнала да работи како проститутка, па била отстранета од Полициската Академија поради која што дошла во Белград.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика

Почна да ме соблекува. Го зеде сунѓерот што стоеше во тоалетот, му стави многу течен сапун со опоен мирис. Ми го масираше вратот, зад ушите, па почна надолу да оди накај моите бутови.

СЕКС ЕРОТСКА ПРИКАЗНА: И да сакав не можев да прекинам, ме занесе страста

На Марина (34) од Германија и требаше повеќе од една година додека конечно се одучи да...