Тој коментираше дека љубовта не може да се мери со лајкови, откако престанаа да се следат едни со други на социјалната мрежа Инстаграм.

Објавил: Сара Фемина | 9 јуни, 2020 19:50

НЕ ПАТЕШЕ ДОЛГО ЗА СЕВЕРИНА: Игор Којиќ и се врати на старата љубов!

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Додека јавноста шпекулира за крајот на бракот на славната двојка, Северина и Игор Којиќ, тие не се изјаснуваат на таа тема.

Тој коментираше дека љубовта не може да се мери со лајкови, откако престанаа да се следат едни со други на социјалната мрежа Инстаграм.

По гласините за кризата во бракот, Којиќ, Игор се врати во својата стара љубов кон фудбалот, односно на неговата работа како фудбалски менаџер.
На Инстаграм го сподели своето задоволство од успехот на Црвена звезда и младиот играч Андрија Радуловиќ.

Српските медиуми веќе некое време „шушкаат“ дека Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ се разведуваат. Овој пат медиумите објавија дека Игор направил нешто што само додава бензин во огнот на сите овие шпекулации.

Имено тој ја избришал профилната фотографија со Северина, а неодамна таа самата го прослави и својот 48 роденден. Медиумите пишуваат дека тие двајца немаат заедничка фотографија веќе цела година, а старите се уште не се избришани.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Арсовска е македонски претставник во Меѓународната стопанска комора (МКС) и избрана членка на Генералниот совет во Светската федерација на комори.

Која е Данела Арсовска жената која ќе го води Скопје – мојата среќа е мојот син!

Која е Данела Арсовска приватно?  Мајка, сопруга, ќерка, сестра. Моите пријатели...

Градоначалникот Шилегов заедно Мила Царовска, Аријанит Хоџа и Елизабета Ангелеска, денеска присуствуваше на отворањето за посетители на мини зоолошката градина – ЗОО Парк и систем за аквапоник во дворот на средното земјоделско-ветеринарно училиште „Браќа Миладиновци“ во Скопје.

МИНИ ЗОО ПАРКОТ ВО СУГС БРАЌА МИЛАДИНОВЦИ ОТВОРЕН ЗА ПОСЕТИТЕЛИ

МИНИ ЗОО ПАРКОТ ВО СУГС БРАЌА МИЛАДИНОВЦИ ОТВОРЕН ЗА ПОСЕТИТЕЛИ! Градоначалникот Шилегов...

Според информациите кои ги доставија заедно со фотографијата Груевски е во кафуле во Будимпешта, во друштво со преубава девојка која што по потекло од Србија.

(ФОТО) Груевски уловен во друштво со преубава Србинка

Колегите од веб порталот Револуционер споделија фотографија од Будимпешта каде што...