Сања Станковиќ и Божана Вујиновиќ заработиле по 10.000 евра за една недела при посетата на Сејшели со важни клиенти каде ги обезбедил макрото Михајло Максимовиќ, најголем макро во Балканот.

Објавил: admin@magazin | 2 мај, 2019 0:45

НОВИ СКАНДАЛОЗНИ ДЕТАЛИ: Сања Станковиќ од 19 години е проститутка, а работела за полицијата!

Фото/Текст извор: ©онлине / магазин

Нередот околу елитната проституција во Србија не се смирува. Во јавноста сеуште се шпекулира за листата на дами од јавната сцена од Србија, кое ги продавале своите тела за пари.

Сања Станковиќ која моментално се наоѓа во рејалити шоуто „Задруга„ на телевизија Пинк, прогонувана е законски пред пет години, поради проституција.

Во јавноста се шпекулира дека атрактивната плавуша е веќе шест години во овој бизнис, а нејзин макро бил уапсениот Михајло Максимовиќ. Како се наведува, Сања на деветнаесет годишна возраст почнала да работи како проститутка, па била отстранета од Полициската Академија поради која што дошла во Белград. 

Сања Станковиќ пред пластичните операции, кога го сменила личниот опис.

Како што пишува курир.рс, Сања Станковиќ и Божана Вујиновиќ заработиле по 10.000 евра за една недела при посетата на Сејшели со важни клиенти каде ги обезбедил макрото Михајло Максимовиќ, најголем макро во Балканот.

Клубот на врвни елитни проститутки бил во организација повеќе од пет години, но оваа афера се откри сега, откако макрото Михајло, беше уапсен од страна на полицијата, а деталите на овие проститутки се криеле се до овие денови.

Михајло Максимовиќ и неговиот брат Душан Миленковиќ, моментално се во притвор и се осомничени и за трговија со луѓе, затоа што некои од девојките сведочеле дека тие биле принудени или натерани од страна на двајцата браќа, да даваат сексуални услуги.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика

Почна да ме соблекува. Го зеде сунѓерот што стоеше во тоалетот, му стави многу течен сапун со опоен мирис. Ми го масираше вратот, зад ушите, па почна надолу да оди накај моите бутови.

СЕКС ЕРОТСКА ПРИКАЗНА: И да сакав не можев да прекинам, ме занесе страста

На Марина (34) од Германија и требаше повеќе од една година додека конечно се одучи да...