Секси и провокативна како и секогаш

Објавил: admin@magazin | 20 август, 2018 12:57

Нов провокативен спот на македонската пејачка Дина Шабани (ВИДЕО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Македонската поп-пејачка, Дина Шабани го промовираше нејзиниот нов видео клип за песната „ Мамасита“.

Таа за само 24 часа по објавувањето на видео спотот на ЈуТјуб успеа да собери над 140 илјади прегледи, а во самото видео пејачката ко покажа нејзниниот сексапил и провокативност со што и направи вистински бум на Интернет и социјалните мрежи.

Во продолжение погледнете го новипт запис од атрактивната пејачка:

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Поп

Четири девојчиња од хорот  на „Златно славејче“ напишаа и снимија песна за Влатко Илиевски, Ќе се потрудиме да го зачуваме твоето дело и никогаш да не бидеш заборавен!"

Четири славејчиња со песна за Влатко Илиевски- Со тебе пораснавме, а сега те нема!

Четири девојчиња од хорот  на „Златно славејче“ напишаа и снимија песна за Влатко...