Според она што беше објавено во „Глоуб“, наводно извор близок на семејството неколку месеци пред да се породи Меган, изјавил дека всушност Хари и не е татко на бебето.

Објавил: Катерина Крстиќ | 29 мај, 2020 9:48

НОВ СКАНДАЛ ВО КРАЛСКАТА ПАЛАТА: Хари не е татко на малиот Арчи!?

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Познатата глумица Меган Маркл и нејзиниот сопруг принцот Хари дефинитивно не можат глава да кренат од медиумите и шпекулациите. Овој пат се отиде до толкава крајност што двојката можела и да дојде до развод. Имено уште по свадбата за Меган кружеа најразлични гласини, па така овој пат принцот Хари останал шокиран кога во „Глоуб“, излезе натпис во кој се тврди дека синот на двојката всушност не е на Хари.

Инаку Хари и Меган се плашат за својата безбедност. Тие последниот месец забележале неколку беспилотни летала околу својата куќа во Малибу, кои летале премногу ниско, па веднаш ја повикале полицијата. Парот решил да обезбеди и приватно обезбедување.

Според она што беше објавено во „Глоуб“, наводно извор близок на семејството неколку месеци пред да се породи Меган, изјавил дека всушност Хари и не е татко на бебето.

Според изјавата на неименуваниот извор блисок на кралското семејство, наводно резултатите од ДНК-тестот кој се прават како дел од стандардната процедура на кралскиот двор каде што се утврдува татковството пред раѓањето на детето, покажале дека Хари не е татко на детето.

Хари пребледе од шок, а Меган почна да плаче. Тој не можеше да верува во резултатите“, открива изворот, додавајќи дека принцот наскоро ги обвинил непријателите на Меган на кралскиот двор за саботажа на тестот.

Хари веднаш направил нов тест како не би се посрамил пред јавноста, кој покажал дека тој сепак е татко на тогаш уште неродениот Арчи.

Според изјавата на изворот членовите на кралското семејство долго време се сомневале дека Хари е татко на Арчи.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Живеалиштето претставува мала лагуна со многу зеленило, езерце за фламингата, како и посебен дел за хранење на птиците.

ОТВОРЕНО НОВОТО ЖИВЕАЛИШТЕ ЗА ЕГЗОТИЧНИ ФЛАМИНГА ВО СКОПСКАТА ЗООЛОШКА

Зоолошката градина во Скопје за првпат е збогатена со егзотични птици од видот фламинго,...

Се верува дека историскиот, социјалниот и политичкиот подем на Русија на светската сцена дојде со нејзиното  пристигнување во Русија и затоа оваа држава има водечка улога во православниот свет.

ОВАА ИКОНА НА МАЈКА БОГОРОДИЦА ТРИ ПАТИ ЈА СПАСИЛА РУСИЈА: Таа е заштитник на Русите!!

Иконата на Богородица Владимирска е една од најпочитуваните и светите икони на Православната...

Имено старлетата беше на тапет и во српските медиуми, поради непочитувањето на мерката за домашно лекување и самоизолација, а наместо тоа таа се шетала во ноќните клубови и при тоа позирајќи за време на нејзината прва посета на Белград по пандемијата.

Уапсена старлетата Александра Накова- не го дочекала вториот негативен тест на Ковид-19 и се шетала

Македонската старлета, Александра Накова била уапсена вчера во Гевгелија.Триесет...

Оргии, дрога, проститутки, затворски казни - сето ова и далеку повеќе го обележаа животот и кариерата на овој славен спортист.

ОД ПРЕМНОГУ С*КС НЕМОЖЕЛ ДА ОДИ: Животот на славниот боксер во царство на дрога и проститутки!

На денешен ден во 1966 година, во Њу Јорк роден е легендарниот боксер Мајк Тајсон. Во 1992...