Џејк и јас никогаш не можевме многу да водиме љубов!

Објавил: admin@magazin | 12 јануари, 2022 6:38

Ова е мојата еротска приказна: Среќно сум мажена, но спијам со 19-годишно момче

Фото/Текст извор: ©магазин

Два пати неделно го имам најдобриот секс во животот со 19 годишно момче кое само до пред четири месеци ми беше шеф. Џејк, човекот со кого сум 10 години во среќен брак, не знае ништо за тоа и не планирам да му кажам. 

Џејк и јас никогаш не можевме многу да водиме љубов.

Дури и на 19 години кога се запознавме, беше еден од оние луѓе кои сака секс само два пати неделно.

Јас секогаш сакав секс два пати дневно. Додека бев на факултет имавме врска на далечина, па сексот не беше толку чест колку што сакав, но бев убдена дека ќе иамме секс кога ќе живееме поблиску. 

Откако се венчавме, дојдовме до тоа да имаме секс еднаш на неколку месеци и тоа само кога јас ќе го замолев. Супер се согласувавме и се расправавме само за секс. Секој пат плачев кога ќе го прашам што треба да променам. Дали сака перверзен секс? Или можеби сексот му е премногу перверзен. Дали потајно има некој фетиш кој го криел до мене? 

Сескот делува како така банална работа за плачење кога се другото во врската ви оди одлично, но девојките имаат потреба, и на крајот пукнав. Размислував само за секс, секој лик кој ќе го сретнев размислував каков би бил сексот со тој човек. 

Бидејќи една деценија поминав со човекот кого сексот воопшто не го интересира, не ми фалеше секс играчка и не сакав да ги користам, но никако не ми поминуваше со рака да го задоволувам тој нагон.

Кукањето го ограничив еднаш неделно. Еднаш неделно плачев и се жалев. Еднаш неделно го молев да ме задволи. Еднаш му кажав дека не сум сигурна дека можам да останам во брак без секс. Еднаш го прашав дали ќе ми дозволи да имам секс со друг маж. Ми рече дека ќе размисли за тоа и ја промени темата. Почуствував дека не ги сфаќа сериозно моите потреби. Последниот пат со солзи во очите му кажав на Џејк се, ека постојано размислувам на секс со други мажи. Не мио беше пријатно. Ми вети дека ќе се потруди. Ништо не се промени. Месец дена подоцна конечно го убдеил да оди на лекар. Тоа беше пред седум месеци. Конечно има дијагноза: ниско ниво на тестостерон. Трабаше порано да оди, две недли му требаа да извади крв бидејќи се плаши од игли. Три недели му требаше после тоа да оди на лекар за да ги види резултатите бидејќи би се јавиле до сеа ако нешто не беше во ред. Секој пат кога ќе помислам дека се приближуваме до крајот на овој процес, налетувавме на нова препрека, па решив дека не можам повеќе ова да го правам. Не сакав врска, а не сакав ни секс за една ноќ. Сакав само другар за секс со кој ќе можам редовно да имам секс додека целата оваа ситуација не се среди. Неколку дена минавб на Твитер и сајтовите за запознавање и размислував за мажите кои веќе ги познавав, и кој би биле расположени за ваква врска. 

Во тој период еден поранешен вработен ми испрати порака, ме прашуваше дали може да добие препорака за друга работа. Имаше 19 години и немаше никаква обврска. На новата работа се работи ноќе, ќе биде слободен кога мојот сопруг е на работа, веднаш направив план. Беше совршен. Првиот пат кога имавме секс даде отказ. 

Го изневерувам сопругот. Просто и едноставно. На почетокот се чуствував ужасно. Пред две недели бев толку вонземирена шро не можев ни да јадам. Сепак продолжив да се гледам со него. Сексот со неискусен 19 годишник на почетокот беше чуден, но стана  многу добар, во креветот. Дин е сето она што Џејк не е. Ентузијастичен е. Ми одговара, сака да проба нови работи. Сака да зборува за тоа како следниот пат да биде уште подобар. И најдоброто од се е тоа што не морам да молам за секс. Сега дури и не чуствувам грижа на совест. Ја исцрпив секоја можност од Џејк. Имавме толку сериозни расправии за сексот што не можам ни да ги набројам. Солзите не палат, викањето не вреди, кога ќе оставам на мира ни тоа не вреди. Молењето за секс е нешто што нема никогаш да го правам. А кога имам некој кој го сака тоа ито колку и јас… изборот е едноставен. 

Знам дека ова е само привремено. Дин секогаш потсетува дека можеме да прекинеме кога и да посакам.

Се уште не сум подготвена, но знам дека тој ќе биде добро кога тоа и да го направам? Не се сакаме. Тој не ми е момче.

Воопшто не сакам да имам врска со него.

Ние сме другари за секс. Тоа е одговор. Тоа уште од почетокот беше одговорот. 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика

Почна да ме соблекува. Го зеде сунѓерот што стоеше во тоалетот, му стави многу течен сапун со опоен мирис. Ми го масираше вратот, зад ушите, па почна надолу да оди накај моите бутови.

СЕКС ЕРОТСКА ПРИКАЗНА: И да сакав не можев да прекинам, ме занесе страста

На Марина (34) од Германија и требаше повеќе од една година додека конечно се одучи да...