Во последно време, нај актуелниот Бојан Јовановски- Боки 13 носеше исклучиво реномирани брендови на себе. Обожаваше да се слика во парчиња оригинална облека на “Версаче”, “Долче и Габана”, “Диор”.

Објавил: Сара Фемина | 22 јули, 2019 11:21

ОД ЦЕНАТА ЌЕ ВЕ ЗАБОЛИ ГЛАВА: Еве колку илјадници ЕВРА чини облеката на БОКИ 13!

Фото/Текст извор: ©машки магазин

Боки 13 секогаш е најактуелен со скоро сѐ што прави, а последните недели се наоѓа во центарот на вниманието поради рекетот кој го изврши над бизнисменот Орце Камчев.

Како и познатите светски ѕвезди и тој носеше облека од најпознатите брендови на денешницата кои се премногу скапи.

Го видовме во различни изданија, секогаш нови и често шокирачки.

Во последно време, нај актуелниот Бојан Јовановски- Боки 13 носеше исклучиво реномирани брендови на себе. Обожаваше да се слика во парчиња оригинална облека на “Версаче”, “Долче и Габана”, “Диор”.

Некои дури и од нивните најнови колекции. На себе некогаш носеше облека во вредност од неколку илјади евра, ама внимателно одбрани. Стилски е усогласен во секоја пригода, а како и не би бил кога го купува најдоброто и најквалитетното. На официјалните сајтови од брендовите се гледаат и цените на парчињата што ги има. 

Направивме мало истражување за неговата облека.

КЛИКНЕТЕ НА ФОТОГРАФИИТЕ !!!

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Стил

Ако се сметате себе си за вежбач имате тенденција да видите некои познати лица: редовните, пријателите, можеби колега или слично. Но, исто така, почнувате да гледате одредени видови на луѓе.Понекогаш, овие луѓе ве тераат да се смеете, понекогаш, дури може да ве натераат да се лутите.

Типови на луѓе кои ги гледаме во теретана

“Сакам јако тело,сакам да земам протеини за да накачам маса ,само стомачни и голем...