Никогаш не е доста од море,бронзен тен и витамин Д, вели таа

Објавил: Данаил Михајловски | 24 септември, 2018 20:30

Поранешната на Дарко Лазиќ едвај ги собра бујните гради во претесното бикини (ФОТО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ Ана Севиќ неодамна го преболи разводот и ужива во новата љубов која не ја крие од јавноста.Доказ дека таа блеска на крајот од летото е нејзината најнова фотографија на Инстаграм со која се прости од летото.

-Никогаш не е доста од море,бронзен тен и витамин Д,напиша Севиќ под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Nikad nije dosta mora,bronzanog tena i vitamina D ???☀️??

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on Sep 22, 2018 at 11:25am PDT

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика