Ерјона пред две години со нејзината убавина и сексапил беше вистинска атракција на ЕП

Објавил: Данаил Михајловски | 28 септември, 2018 16:40

Поранешната сопруга на Блерим Џемили ги покажа бујните гради и згодното тело! (ФОТО+ВИДЕО)

Фото/Текст извор: ©Магазин.мк

Поранешната сопруга на Швајцарскиот фудбалер со македонско потекло Блерим Џемаили пред две години на Европското првенство беше вистинска сензација, а медиумите буквално се лепеа до неа.

Но за две години речиси и да се случи голем пресврт во животот на фудбалерот, тој се разведе, а неговата сопруга објави книга во која открива многу тајни во врска со фудбалерите и нивните девојки.

Таа во книгата пишува и за сексот на фудбалерите пред натпреварите, а тоа би можело многу да ги разочара менаџерите.

Играчите не се многу заинтересирани за секс пред мечевите, но затоа многу од нив се определуваат за маструбација, вели таа.

Ерјона Сулејмани беше прогласена за најсексапилна навивачка на Европското првенство во Франција во 2016 година, а во меѓувреме ги избриша и сите фотографии со фудбалерот, а ја немаше ниту на трибините во Русија.

Но, затоа наместо на СП таа летото го замени со плажа и провокативни фотографии, погледнете.

View this post on Instagram

? #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Jul 22, 2018 at 11:35am PDT

View this post on Instagram

??‍♀️ #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Jul 27, 2018 at 5:28am PDT

View this post on Instagram

#unrespiro ?‍♀️

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Aug 21, 2018 at 11:07am PDT

View this post on Instagram

⭐️??⚡️??‍♀️ #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Jul 18, 2018 at 12:22pm PDT

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Убавина

На гала настанот присуствуваа бројни личности од политичкиот и јавниот живот, меѓу кои сопругите на нашите познати политичари.

Елизабета Пендаровска и Зорица Заева во МОДНА КОМБИНАЦИЈА, на прославата на Денот на независноста!

Вчера во американската амбасада се славеше „Денот на независноста“. На гала настанот...

Изгледа Дадар беше горд што и покрај Фатиме Фетаи која му е редовен клиент во неговото студио, дојде на шминкање и специјалната јавна обвинителка Катица Јанева.

Катица Јанева го смени личниот опис кај шминкерот Дадар ?!

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, пред нејзиното гостување во емисијата...

Во истиот овој период, поради возбудата, нејзината физичка појава е уште попривлечна од претходно, а тоа објаснува и зошто се појавуваат нови додворувачи.

Вљубувањето го менува телото на жените

Во нејзиното тело, кога сфаќа дека е вљубена, почнува да се продуцира специфичен протеин...

Сите ние постојано велиме дека Македонија е прекрасна, но голем број од нас, всушност, не ја виделе таа убавина со свои очи. Погледнете дел од убавините на нашата земја.

Погледнете ги убавините на нашата мила Македонија

На убавините во Македонија никој не може да остане рамнодушен. Во оваа прекрасна земја...