Мицкоски ќе говори за актуелните теми во Државата

Објавил: admin@magazin | 5 јули, 2018 14:26

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во „Топ Тема“ на Телма телевизија

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва од 19:15 часот ќе биде гостин во емисијата „Топ Тема“ на Телма телевизија.

-Денеска во 19:15 часот ќе гостувам во ,,Топ Тема” на телевизија Телма, напиша Мицкоски на Фејсбук.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.