Пејачката навистина има и со што да се пофали

Објавил: admin@magazin | 31 август, 2018 12:38

Провокативни Фотографии на Јелена Розга завршија на Порно сајт (ФОТО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Провокативни фотографии од популарната пејачка Јелена Розга завршија на Порно сајт.

Елегантна, префинета, сексапилна, заводлива, но секогаш со стил, со овие зборови во кратки црти може да се опише популарната хрватска пејачка, Јелена Розга.

Но никој не би помислил дека оваа сексапилна дама може да биде компромитирана и нејзини фотографии да завршат на сајт за возрасни лица. Како што пренесуваат регионалните медиуми неколку нејзини провокативни фотографии завршија токму на таков сајт и веднаш го заобиколија целиот регион.

Кога пејачката ги видела фотографии била многу бесна и сакала да дознае кој и го прави ова. Но откако преспала се смирила сватила дека тоа не е ништо и дека е толку многу секси штом завршила на таква страница. На фотографиите е провокативна, но пристојна и затоа решила да не крева прашина и да не прави драма. Единствено што и засметало е дека ја споредиле со северина дека наводно самата ги објавила фотографиите затоа што немала ниту еден хит во последно време, открива близок извор до пејачката.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика

Почна да ме соблекува. Го зеде сунѓерот што стоеше во тоалетот, му стави многу течен сапун со опоен мирис. Ми го масираше вратот, зад ушите, па почна надолу да оди накај моите бутови.

СЕКС ЕРОТСКА ПРИКАЗНА: И да сакав не можев да прекинам, ме занесе страста

На Марина (34) од Германија и требаше повеќе од една година додека конечно се одучи да...