Веднаш по вечерата, пејачка се тушираше и се соблече во изолација.

Објавил: Сара Фемина | 5 март, 2020 19:29

САМО ЗА МАШКИ ОЧИ: ЛУНА ЏОГАНИ СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА, жешкиот задник во прв план(ФОТО 18+)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Луна Џогани повторно без никаков срам го покажа задникот пред гледачите на ТВ ПИНК.

Луна Џогани која заедно со својот татко, пејач и денсер Гаги Џогани учествува во реалити шоуто Задруга 3, без око да и трепне ги покажа своите облини и за миг заборави дека се наоѓа пред камерите на ТВ Пинк.

Минатата година исто така на гледачите на „Задруга“ им приреди жешки кадри, притоа појавувајќи се сосема гола пред камерите.

Веднаш по вечерата, пејачка се тушираше и се соблече во изолација.

Минатата година исто така на гледачите на „Задруга“ им приреди жешки кадри, притоа појавувајќи се сосема гола пред камерите.

Таа влезе под туш кабината покажувајќи го задикот, а потоа со лицето се сврте кон камерите и до израз дојдоа и нејзините голи гарди.

Таа решила да покаже се, трагајќи ја завесата со која до сега се криеше од камерите.

Луна Џогани, ќерката на популарните Фанки Џи која победи во „Задруга 2″, по излегувањето од реалното шоу и победата, си стави силикони кои сега гордо ги покажува.

Инаку, Луна има и свои песни, а неодамна имаше настап во Македонија.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика

Во јавноста се шпекулира дека атрактивната плавуша е веќе шест години во овој бизнис, а нејзин макро бил уапсениот Михајло Максимовиќ.

“Не знаев дека е Сања проститутка- се изненадив колку е добра во кревет”- Изјава на бившиот дечко!

Српскиот пејач Марко Ванила, е бившиот дечко на Сања Станковиќ, девојката која беше...