Критичарите: така се чуваат обичаите а не со некој валцери и што ти јас знам.

Објавил: Македонка Димкин | 5 април, 2020 20:59

СВАДБА: „Македонци су балкански веселјаци! нема ту шта да се прича…уживају и живе за музику!

Фото/Текст извор: ©онлине / магазин

Македонска свадба!

Гледачите на Јутуб коментираат: така се чуваат обичаите, а не со некој валцери и што ти јас знам!

Другите пак велат:

Македонците се балкански веселјаци, нема тука што да се зборува, уживаат и живеат за музиката.

Погледнето го видеото со најмногу прегледи од овој тип на видеа: 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Тој ја сподели убавата вест на социјалните мрежи и го покажа златниот прстен со дијамант со кој ја запросил саканата, со емотивна порака.

Со златен прстен со дијамант Костадин ја запроси девојката

Пратеникот и портпарол на СДСМ, Коста Костадинов ја запроси својата девојка Марија...