Атрактивната Северина повторно воодушевува со изгледот

Објавил: Македонка Димкин | 1 јули, 2018 12:29

Северина: Лажно мини здолниште и штикли од 10 центиметри што ги разубавуваат нозете

Фото/Текст извор: ©Уабавина и Здравје

Асиметричните здолништа визуелно ги истенчуваат и издолжуваат нозете. Не е ни чудо што токму тие се задолжителен дел од плакарот на многу жени.

На овој модел не одолеала ниту Северина. На отворањето на Designer Outlet во Ругвица, таа се појавила во асиметрично мини здолниште од францускиот дизајнер Симон Порт Жакмо, чии креации со задоволство ги носи и Бијонсе.
Северина го искомбинирала впечатливото црвено здолниште со црна блуза, проѕирна чанта од брендот Валентино и со сандали на Џанвито Роси со потпетици од 10 центиметри.

Изгледот визуелно го издолжила и со фризурата, односно со високо исплетената плетенка, а целата комбинација ја разиграла со ефективни обетки.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Излегување

Се повикува министерот Чулев да почне да си ја врши работата вели еден гневен читател, што е ова за едни ва важи за други да не важи законот?

ЗА НИВ ЗАКОНОТ НЕ ВАЖИ: Забавите на скопјани префрлени во вили во Сопиште, Илинден

Забавите на скопјани викендов се префрлија во луксузни вили и викендици во скопските...

Патот кон Америка, најдобриот српски тенисер дефинитивно нема да биде му досаден, бидејќи со него патува и легендарниот српски пејач Мирослав Илиќ.

Ѓоковиќ и Мирослав Илиќ заедно во авион: Ноле тргна на турнеа во САД, може ќе запее по патот!

Новак Ѓоковиќ го заврши мини одморот во Белград и замина на турнеја низ САД. Патот кон...

Христијан Мицкоски, на новинарите вчера им откри дека Новата 2020. година ќе ја пречека во Македонија, во домот на другар од детството, а додека пак премиерот Заев за Нова Година пак оди во Германија со сопругата и децата, исто така кај другар.

ЗА НОВА ГОДИНА ЗАЕВ ВО ГЕРМАНИЈА, МИЦКОСКИ ВО МАКЕДОНИЈА: Еве со кого ќе слават лидерите

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, како и премиерот Зоран Заев открија каде...