Почна да ме соблекува. Го зеде сунѓерот што стоеше во тоалетот, му стави многу течен сапун со опоен мирис. Ми го масираше вратот, зад ушите, па почна надолу да оди накај моите бутови.

Објавил: admin@magazin | 19 декември, 2021 18:34

СЕКС ЕРОТСКА ПРИКАЗНА: И да сакав не можев да прекинам, ме занесе страста

Фото/Текст извор: ©Магазин.мк

На Марина (34) од Германија и требаше повеќе од една година додека конечно се одучи да го изневери својот сопруг и да ги проба долго замислените соништа.

Убавата германка беше во брак 10 години со убав и харизматичен дечко кој беше со пошироки сваќања од вообичаените. Една вечер, Марина му откри на сопругот во кревет дека доживеала најинтензивен оргазам и дека сонувала како учествувала во некои оргии.

Секогаш се прашуваше како изгледа тоа, но во себе копнееше да менува партнери цела ноќ, иако многу го сакаше сопругот.

Во предградијата на Берлин, тие познаваа брачен пар кој организираше забави неколку пати годишно со германски парови. Парот ги покани, а Марина не ни претпоставуваше дека вечерта ќе се случи нешто. 

Дојдоа на забавата, која во текот на вечерта целосно спонтано (барем така се чинеше) се претвори во жестока ноќ.

Марина се изненади, но поради испиената количина на шампањ и вино во еден момент многу се опушти и го остави својот мал сон да се оствари. Вечерта Марина запозна еден тип кој веднаш посака долго замислената желба да ја оствари со него.  На прв поглед двајцата посакуваа. Погледите говореа.

До нивната куќа имаше хотел, зедоа соба и Марина го започна долгоочекуваниот сон.

Уште од вратата веднаш се разгореа страсти.

Почна да ме соблекува. Го зеде сунѓерот што стоеше во тоалетот, му стави многу течен сапун со опоен мирис. Нежно тој ми го масираше вратот, зад ушите, косата, па почна надолу да оди накај моите бутови.

Јако ми ги масираше градите, кои ми набрекнаа од гребењето на сунѓерот. Брадавиците ми станаа тврди и испупчени, полудев. Чувството беше многу пријатно, јас силно се возбудив.

И да сакав не можев да прекинам, ме занесе страста. Со прстите ми го масираше анусот. За мене беше тоа ново прекрасно и недоживеано чувство до тогаш. Нозете сами ми се раширија, не сакав да заврши таа ноќ.

Тој ми рече твојата „мачка“ мора да се гали, да се лиже, да се влезе длабоко во неа за да се намокри и силно да задоволи. Свежа е, зрела и во неа има многу работа. Јас се возбудив толку многу што мислев дека сум во жешка бања, едноставно горев. 

Тој целиот се здрви. Органот му набрекна и рече дека веднаш мора да се задоволи. Тој ме заврти одзади со рацете на ѕидот, ми ги рашири нозете и ми ги држеше и масираше нозете. Го фатив јако за органот и влезе во мене со цела жештина.

Почна нашата непланирана игра. Влегуваше и излегуваше во мене, а во исто време ми ги масираше и стискаше градите. Ритамот се зголемуваше, нашите тела гореа од желба. Страста секаде се чувствуваше.

Почнавме да се бакнуваме со јазик. Уште пожестоко и појако влегуваше во мене. Ми шепотеше и велеше дека сака да биде вечно во мене. Се се случи брзо.

Се задржуваше во мене на кратки моменти и осетив како се грчи и празни во мене. Осетив топлина од неговата течност кој ја испушти и која влезе длабоко во мене. Човекот ме излуди. Почнав да се тресам. Задоволството ме отфати.
Се истуширавме и веднаш дојдовме на местото каде што бевме придружувани од нашите партнери кои никогаш не дознаа што точно се случи таа вечер.

СЕ ОСТАНА МИСТЕРИЈА.

АНОНИМНО

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика