Политичарката од Шведска е осудена на шест месечна казна затвор, поради сексуално искористување на мигрант од Авганистан.

Објавил: Сара Фемина | 25 декември, 2018 21:23

СЕКС СКАНДАЛ : Шведска политичарка имала “секс” со мигрант од Авганистан

Фото/Текст извор: ©онлине магазин

45-годишна шведска политичарка, член на социјалдемократската партија, во градот Алингсос во Шведска е осудена на шест месеци затворска казна поради сексуално искористување на млад мигрант од Авганистан.

Шведската политичарка имала сексуални односи со Авганистанецот најмалку 10 пати, во различни ситуации во текот на минатата година, во центарот за мигранти а исто така и во нејзиниот дом.

Таа му купила и многу скап мобилен, а исто така му купувала цигари и алкохол и му ветила дека ќе се погрижи да добие, во најбрз можен рок и шведски пасош. Тој во своето сведочење изјавил дека таа сакала да имаат секс без заштита, бидејќи сакала да има деца со него. Тој во своето сведочење исто така рекол дека,првиот пат и помогнал да внесе маса за масажа во нејзиниот дом, и од тогаш започнале да имаат сексуални односи во нејзиниот дом.

Политичарката покрај политичкиот ангажман, била и официр во вооружените сили на Шведска. Авганистанецот признал дека таа му го покажала и пиштолот и униформата и поради тоа наводно се плашел дека нешто ќе му се случи, ако немаат секс. Таа ќе му исплати на Авганистанецот обесштетување од 8 иљади евра, а исто така е осудена на шест месеци затворска казна.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Секс

На мажите во брак им недостасува малку фантазија. Во новата врска мажите покажуваат романтика, така што ќе ви предложи да ја носите неговата кошула.

Ситници кои мажите ги обожаваат за време на секс(Секс наутро, орален секс, заведувајте, диви љубовници)

Како што сакаат и жените, така и мажите имаат свој список на омилени активности за време...

Сексот на плажа со партнерот е меѓу работите за кои сите може да мислиме дека се крајно романтични и возбудливи.

(видео)ЖЕШКА СЦЕНА СО СТРАСТИ: Македонци имале секс на тераса на сред бел ден во Албанија!

Плажата дефинитивно создава големо чувство на романтика и возбуда, па поради тоа овој...

Најбарани српски ВИП проститутки, кои црногорските политичари и нивните странски партнери ги плаќаат за секс, наводно се бившата водителка Олја Црногорац и Плејбој зечицата Божана Вујиновиќ.

ЕКСКЛУЗИВНО-ЕЛИТНА ПРОСТИТУЦИЈА НА ЈАДРАНОТ: Ова се најбараните “ЈАХДИ ДАМИ”

Бивша водителка, Плејбој зечица и две ријалити учеснички, се најчести гости на црногорските...