Пејачката изгледа одлично и секси

Објавил: admin@magazin | 13 јули, 2018 11:39

Се разголе познатата македонска пејачка Андријана Јаневска (ФОТО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Пејачката Андријана Јаневска го започна својот годишен одмор.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од себе си додека ужива на плажа во бикини.

Мора да се признае дека пејчката одлично изгледа, погледнете.

Let the vacation begin! ?‍♀️???

A post shared by Andrijana Janevska (@andrijana_janevska) on

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Одмор

Во периодот јануари-август Албанија забележа рекорден број од 7. 190. 410 туристи што е 27 осто повеќе споредено со истиот период 2022 година.

Во Албанија за осум месеци рекорден број од околу 7,2 милиони туристи

Албанија во изминатите осум месеци од годинава забележа рекорден број од околу 7,2 милиони...

Монако е име на државата и на единствениот град во државата. Оваа држава е позната по ниските даноци, па така богати странци сочинуваат околу 84% од населението.

МОНАКО – земјата со најмногу милијардери!

Монако е популарно живеалиште кај милијардерите, па така земјата стана водечка во...