Карлеуша се налути бидејќи ја снимал додека го посетувала гробот на нејзината мајка,

Објавил: Перо Милчин | 15 јуни, 2019 16:32

СКАНДАЛОЗНО ВИДЕО ОД ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША- ТЕПА И ПЦУЕ НОВИНАР ВО СРБИЈА!

Фото/Текст извор: ©онлине / магазин

Скандалите од српската пејачка Јелена Карлеуша не стивнуваат. Овој пат се појави видео во кое Карлеуша пцуе и тепа новинар од магазинот Курир.рс.

Имено, српскиот магазин „Курир“ објави скандалозно видео на кое Јелена Карлеуша го напаѓа и тепа нивниот фоторепортер, Владимир Шпоровиќ.

Српската “дива„ како што се нарекува самата, се налути бидејќи фотографот ја снимал додека го посетувала гробот на нејзината почината мајка, Дивна Карлеуша, а потоа следуваше и вознемирувачката снимка на која пејачката се заканува, го дави го плука и го навредува фотографот.

Познатaта српска новинарка и мајка Јелена Карлеша, Дивна Карлеуша, почина на 3 март на 61 година. Kaко што пренесуваа српските медиуми, Дивна почина, по долго и тешко боледување.
Дивна е родена во Словенија во 1958 година и во јавноста беше запаметена како поранешна новинарка „Радио Белград”.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Вести

На вечерашната дебата на МТВ, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во однос на ситуацијата со коронавирусот истакна дека Македонија е убедливо рекордер по бројот на загубени животи од коронавирусот споредбено со земјите во регионот, заради калкулантскиот однос на Заев и Филипче!

МИЦКОСКИ: ВМРО-ДПМНЕ предложуваше мерки уште во февруари месец, но власта брутално ги одбиваше

Убеден сум во голема победа на ВМРО-ДПМНЕ но не сакам да калкулирам со бројки туку повеќе...

Лидерите на најголемите политички партии во земјата претходно ги спротивставија ставовите на ТВ Канал 5 и на ТВ 24 вести.

ЌЕ ГИ ИЗМЕРАТ СИЛИТЕ: Заев vs Мицкоски вечерва од 20.15 ч. на МТВ 1

Ова ќе биде трет ТВ дуел на Заев и Мицкоски пред предвремените парламентарни избори! Вечерва...

Според Села, предлогот на ДУИ излегол по анкетите на ИРИ, според кои, како што кажа Села, ДУИ бил зад Алијанса за Албанците.

Села за МИА: Али Ахмети и ДУИ се факултативни, сезонски Албанци!

Али Ахмети и ДУИ се факултативни Албанци, сезонски Албанци. ДУИ преку предлогот Албанец...