Слушнете ја целата изјава на Мелина Милевска. 

Објавил: Весна Петровска | 12 декември, 2019 19:29

Сопругата на Милевски за Сител: Невини луѓе се рушат со лаги и измами

Фото/Текст извор: ©онлајн магзин

Сопругата на Зоран Милески обвинетиот во случајот Рекет преку Тв Сител упати молба до сите да престанат со коментари и невистини за својот сопруг бидејќи овие неколку дена нивниот живот им се претворил во пекол. Таа моли да имаат сите разбирање бидејќи сепак Зоран Милевски е татко на пет малолетни деца. Мелина верува дека со оваа искрена молба ќе добре до сите, бидејќи како што вели таа сепак ова може на секого да му се случи.

Слушнете ја целата изјава на Мелина Милевска.

Мелина Милески е сопственичка на салоните за убавина „Силуете“ и мајка на пет деца – Дино, Лука, Лина, Лана и Леон

 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Вести

Тој што ќе донесе одлука децата да се вратат во училишните клупи треба да биде сигурен дека нашите образовни институции имаат капацитети и ресурси

Героски: Не експериментирајте со здравјето на нашите деца, нема да ви биде простено!

Сигурен сум дека нема родител на дете на училишна возраст којшто не сака неговото најмило...

Организатор на маратонот е пливачки Клуб ВАРДАР 2018, а воедно ова е првиот Крушевски Маратон “Тоше Проески” и натпревар организиран во Крушево.

Во недела во Крушево ќе се одржи првиот пливачки маратон „Тоше Проески“

На 9-ти август во 11 часот на Крушевско Езеро за прв пат ќе се одржи маратон во пливање....

ОНА командантот имаше приложено психијатриска потврда до надлежните од инвалидската служба во Луцерн, која потврдуваше работна неспособност, поради боледување од параноидна шизофренија. Истата е потврдена и од Швајцарскиот суд.

Ахмети во Швајцарија примал инвалидска пензија за параноидна шизофренија?

Имено се до моментот кога отпатува на македонскиот фронт 2000-та година, иако се смета...