Тело на кое можат да и позавидат многу девојки

Објавил: admin@magazin | 20 август, 2018 12:47

Со црна танга и проѕирен фустан – Лила направи бум на Инстаграм (ФОТО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Досега сме виделе многу секси изданија на ТВ водителката Лила Филиповска, но никогаш така провокативно како досега, ако не ги сметаме појавувањата во бикини.

Имено, Лила вчеравечер беше гостинка на роденден, а по тој повод се подготви специјално.

Црниот фустан е безвременски, па затоа избра непогрешлива варијанта на црн коктел фустан од тантела – транспарентна.

Впечатливоста однапред ја имаа нејзините бујни гради, додека одзади, тоа беше глетка приказна сама по себе.

Фотографијата на која позира заедно со својот пријател Сергеј Варошлија ја објави на социјалните мрежи, секако свртена одзади, бидејќи она највпечатливото беше таму.

Ваквата појава ги изненади нејзините следбеници на Инстаграм кои освен многуте допаѓања, оставија и по некој коментар пред се изненадени од храброста на Лила.

???

A post shared by @ lilafilipovska on

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика

Почна да ме соблекува. Го зеде сунѓерот што стоеше во тоалетот, му стави многу течен сапун со опоен мирис. Ми го масираше вратот, зад ушите, па почна надолу да оди накај моите бутови.

СЕКС ЕРОТСКА ПРИКАЗНА: И да сакав не можев да прекинам, ме занесе страста

На Марина (34) од Германија и требаше повеќе од една година додека конечно се одучи да...