Триесет и осум годишен маж од Арачиново пријавил дека го пронашол телото на неговиот татко со иницијали Н.Р во бунар во близина на својата куќа.

Објавил: Валерија Петрова | 20 јули, 2019 20:29

СТРАШНА ГЛЕТКА ЗА СИН ОД СКОПЈЕ: Пронајден мртов маж во бунар

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Голема трагедија за семејство од скопското село Арачиново.

Неговиот син сведок на страшна глетка, својот татко си го пронашол без знаци на живот во бунар.

Оваа трагедија ја потврди и Министерството за внатрешни работи.

Трагедија во Арачиново, син го пронашол телото на својот татко во бунар

Триесет и осум годишен маж од Арачиново пријавил дека го пронашол телото на неговиот татко со иницијали Н.Р во бунар во близина на својата куќа.

Од Министерството за внатрешни работи соопштија дека лекарите констатирале смрт и не забележале траги на насилство.

Телото на шеесет и осум годишниот маж по наредна на Јавен обвинител е дадено на обдукција.

Голем број на луѓе за жал трагично го завршуваат својот живот.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Несреќа

Како што информираат од МВР, четири лица од кои две потешко се повредени во сообраќајна несреќа која се случила вчера попладне на крстосницата од бул.„Словенија“ и ул.„Качанички пат“ во Скопје.

ПОВРЕДЕНИ 4 ЛИЦА ВО СКОПЈЕ: Страотна сообраќајка кај Качанички пат

Тешка сообраќајна несреќа се случила на Качанички пат во Скопје. Како што информираат...

Во 09.00 часот на регионалниот пат Струмица – Валандово, патничко моторно возило „фолксваген пасат“, со велешки регистарски ознаки, управувано од 69-годишниот В.М. од Гевгелија, изгубило контрола и излетало од патот.

Две страшни несреќи во Македонија,има мртви и повредени

Маж се здобил со тешки повреди откако излетал од патот Струмица – Валандово со патничко...