Големо освежување ја буди македонската тинејџ сцена

Објавил: admin@magazin | 31 мај, 2018 19:49

Талентираната Марија Спасовска со нова песа (ВИДЕО)

Фото/Текст извор: ©

Марија Спасовска со песната „Играј со срце“ конечно ја раздвижува тинејџ сцената во Македонија. Вчеравечер на 30. мај во „Public room“ во Скопје се одржа промоцијата на првиот видео запис на Марија Спасовска, за тинејџерската песна „Играј со срце“.

„Играј со срце“ е песна која освојува уште на првото слушање и ги буди најискрените емоции кај секој од нас. Иако е наменета за младата тинејџ популација, никој не останува рамнодушен на ритамот на песната и извонредниот вокал на Марија.

 

 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Најчитани вести

[jetpack_top_posts_widget title="" count="5" types="post" display="list"]

Останати вести од Инстаграм

Основното јавно обвинителство Гостивар донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице поради постоење основано сомнение дека сторило кривично дело – убиство од член 123 став 1 во врска со член 19 од Кривичниот законик.

КРАВА ДРАМА ВО КАФЕАНА: Жена избоде маж, случајот пред обвинителството

Жената која избоде маж со нож во угостителски објкт во Неготино поради вознемирување,...