61-годишниот актер се одлучил на овој потег за да може без љубопитни очи да ужива во вечерта со неа. За вечера потрошил околу 500 фунти, а уживале во јастог и суши

Објавил: Македонка Димкин | 18 декември, 2023 10:17

Том Круз, наводно, се вљубил во 25 години помладата Елсина Хајрова, ќерка на богат руски трговец со дијаманти, а за романтична вечера со убава Русинка го изнајмил цел ресторан

Фото/Текст извор: ©Принт / The Sun

Том Круз, наводно, се вљубил во 25 години помладата Елсина Хајрова, ќерка на богат руски трговец со дијаманти, а за романтична вечера со убава Русинка решил да изнајми цел кат од луксузниот лондонски ресторан Новиков за една вечер, пишува The Sun.

61-годишниот актер се одлучил на овој потег за да може без љубопитни очи да ужива во вечерта со неа. За вечера потрошил околу 500 фунти, а уживале во јастог и суши.

Според изворот, Том и Елсина поминале романтична вечер разговарајќи, а актерот внимателно го слушал секој збор што Русинката го изговорила. Еден член на персоналот го замолил актерот да се фотографираат заедно, а потоа влегол телохранителот на Том.

По романтичната вечера, актерот на вработените во ресторанот им подели бакшиш од 100 фунти, а Русинката излегла од задната врата за незабележана да го напушти ресторанот.

Да потсетиме дека Елсина беше во брак со рускиот тајкун Дмитриј Цетков со кого живееле во вила вредна 22 милиони фунти. По гласините за нејзината врска со холивудскиот актер, нејзиниот поранешен сопруг изјави дека таа има скап вкус и дека Том „треба да ги држи широко отворени очите и да го чува паричникот“.

 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Вести

Вели дека тој ги тепал неговите оти тој бил задолжен

Незири и во 2010 натепал и избркал од работа инструктор во М-НАВ оти не му потпишувал дека се обучил за контролор ,но тогаш синдикатот немал пристап и несмеел да зборува во медиумите

Ексминистерот за економија Беким Незири, сега вработен во М-НАВ, кој вчера заедно со...

Непроменет останува утврдениот факт во истрагата, дека осомничениот Љупчо Палевски-Палчо пукал во Вања.

Не била задушена: Вања е убиена со истрел од оружје – еве што покажа обдукцијата

Непроменет останува утврдениот факт во истрагата, дека осомничениот Љупчо Палевски-Палчо...