- Боки го фатија на граничен премин, а Грујо не можеа. Абе се е ова наместено само да не падне Велија.

Објавил: Весна Петровска | 17 јули, 2019 10:27

УРНЕБЕСНО: Ко шо се неспособни, наместо Катица овие можат Биба Додева да ја уапсат по грешка

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Бојан Јовановски е топ тема во македонските медиуми, но и на социјалните мрежи.

Гореше Твитер по апсењето на македонскиот шоумен и менаџер на 1ТВ.

Еве неколку најдобири твитови за Боки 13:

– Боки го фатија на граничен премин, а Грујо не можеа. Абе се е ова наместено само да не падне Велија.

– Боки се заеба со алуминснакта фолија../ уште тогаш се виде дека е печен…

– Боки не го собирало во гепек

– Louis Vuitton имаат ли одело во пруги?

Твитерџиите не ја изоставија ни обвинителката на СЈО Катица Јанева…

Твитер гореше – Катица и Боки топ тема на социјалните мрежи

– Шу викаше Катица, отФори или дај парите?!?!

– И #СЈО ја пушти #Катица низ вода….

Прасето остана само!

-Ко шо се неспособни, наместо Катица овие можат Биба Додева да ја уапсат по грешка. #СЈО #SJO

– Не мора да ги фрлате маичките #СЈО.
Земете ножици, пресечете ги по средина, замотајте ги и добивате идеално јаже за бесење драги #Циганоскопјани

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

До сега можеби и не сте знаеле, но шеф Марк де Јонг има македонско потекло. Неговото семејство живеело во Скопје но по катастрофалниот земјотрес се преселиле во Брисел, каде Марк живеел до пред неколку години.

Вистинска убавица- ќерката на шеф Марк де Јонг ќе ве остави без зборови!

Миленик на публиката кога станува збор за готвењето, со француски шмек. Сигурно погодувате...