Под твитот стои, претседателот кој се радува на салфетка.

Објавил: Валерија Петрова | 18 мај, 2019 22:39

УРНЕБЕСНО ФОТО: Претседателот кој се радува на салфетка

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Урнебесен твит денеска ја насмеа цела Македонија. На фотографијата се гледа како новиот претседател Стево Пендаровски е на свечена вечера со неговите соработници, но фатен е момент кој ги насмеа сите, па така еден твитерџија реши малку да се пошегува на негова сметка.

Под твитот стои, претседателот кој се радува на салфетка.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

За потсетување, Анета Наковска исто така е позната во јавноста како учесничја во шоуто Големиот брат. Исто така јавноста имаше прилика да и ги види и голите гради на Наковска.

Фолк пејачката Анета Наковска живее во луксуз и раскош – ѕирнете во нејзиниот дом

Македонската фолк пејачка стана снаа во Велгошти, таа се омажи за бизнисменот Спиро...

Маја за ќерките Надица и Марија, изјави дека и двете имаат афинитети кон музиката и кон модерниот танц. Надица покажува талент за јазици и студира на Филолошкиот факултет.

МАЈА И ДАРКО ГОРДИ НА СВОЈАТА ЌЕРКА: Убавицата стана познат модел

Маја и Дарко Панчеви се горди родители на две прекрасни ќерки Надица и Марија. Маја...

Ана е една од најуспешните жени во Македонија а потекнува од уметничко семејство. Следејќи ги стапките на мајка си  која исто така била балерина, Ана започнала да игра балет уште кога имала 9 години.

Ме освои со шармот и харизмата, многу е романтичен иако не изгледа така- Ана Мијалкова искрено за сопругот

Речиси сите ја препознавааат Александра Мијалкова, сопругата на поранешниот директор...