За потсетување, Анета Наковска исто така е позната во јавноста како учесничја во шоуто Големиот брат. Исто така јавноста имаше прилика да и ги види и голите гради на Наковска.

Објавил: Валерија Петрова | 15 ноември, 2019 18:29

Фолк пејачката Анета Наковска живее во луксуз и раскош – ѕирнете во нејзиниот дом

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Македонската фолк пејачка стана снаа во Велгошти, таа се омажи за бизнисменот Спиро Крлевски и веќе неколку години живеат на релација Македонија- Америка.

Погледнете го нивниот дом.

Камените ѕидови и прекрасниот камин прават одлична хармонија, а просторот во дневниот престој е надополнет со кожена гарнитура.

Анета својот дом го украси со икони, цвеќе и низа други ситници.

Во домот фолкерката има и базен на затворено, па може да се релаксира секој пат кога ќе се ослободи од работните обврски.

За потсетување, Анета Наковска исто така е позната во јавноста како учесничја во шоуто Големиот брат. Исто така јавноста имаше прилика да и ги види и голите гради на Наковска.

Таа тогаш во интервју за Вечер изјави дека не и пречи што јавноста и ги видела голите гради.

-Па сега што. А и онака ми се распаднаа и двата костими за капење, а не сакав да се капам со долна облека.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Овој месец ќе биде идеален за Лавовите, кои може да се надеваат дека ќе заработат многу повеќе од претходно. Лавовите во наредниот период може да се радваат бидејќи ќе имаат среќа со парите.

ЌЕ ИМ СЕ ПРОМЕНИ ЖИВОТОТ: Хороскопски знаци кои ќе се збогатат во декември

Месец декември е последниот од годината а според астрологијата одредени хороскопски...

Имено, Весна Змијанац и без шминка отишла на пазар, а потоа камерите на „Папрацо ловец“, а како нивниот тим вели, уловиле и неколку прекршовци.

ЗАМИНА НА ПАЗАР: Весна Змијанац уловена во ШОКАНТНО издание – но направи и грешка која е СТРОГО ЗАБРАНТА

Пејачката Весна Змијанац живее како и целиот нормален свет, а тоа докажува и најновите...

- Јас со години настапувам во Будва, така да мене тоа ми е како традиција, домаѓна атмосфера. Ќе бидам таму во свјот стан во Будва, рекла Цеца, апотоа открила кој ќе ја прегрнува и бакнува за добра ноќ.

КОЈ ВЕЛИ ДЕКА НЕ СУМ СКРАСЕНА? Цеца еднаш за секогаш го објасни својот емотивен статус! ШОК!

Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ ќе пее за нова година во Белград, а реприза ќе им...